Twenty seventeen - parę zmian w Wordpress

  1. jak zrobić, aby zdjęcie w nagłówku mediów się nie poruszało? dodatkowo na innych stronach jest przycinane, co zrobić, aby cały czas było w tej samej wielkości?
  2. jak zrobić menu z okienkami po lewej stronie?

Na wmiarę nie ruchomą pozycje:

Selektor {
   position: fixed;
}

:question:

Całkiem nie na temat, ale cóż, trudno, życie na krawędzi … :stuck_out_tongue:.

Wiesz czemu nie uzyskałeś żadnej sensownej pomocy zarówno tutaj jak i na facebooku? Ponieważ nie wiadomo o co Ci chodzi. Nie podałeś adresu strony, nie dałeś screenów o co chodzi, co Ci przeszkadza i co chcesz osiągnąć. Nie każdy zna i wie jak wygląda domyślny motyw WP. Nie liczysz chyba, że komuś będzie chciało się włączać na jakiejś testowej stronie ten motyw by dowiedzieć się o co Ci chodzi.
@krystian3w prawdopodobnie w ogóle nie trafił z odpowiedzią, bo jak się domyślam chodzi Ci o wyłączenie animacji zdjęcia, ale jakiego, nie mam pojęcia. Bo w ogóle pojęcie media zawiera wiele rzeczy i jest nieprecyzyjne. Tak samo jak menu z okienkami, w ogóle nie umiem sobie niczego takiego wyobrazić.

Więc przykro mi, ale nie licz, że ktoś będzie się w Twoim imieniu fatygował i instalował WP by sprawdzić domyślny motyw po to by dowiedzieć się o jakie media Ci chodzi. Menu to już w ogóle sprawa dla medium i to jest chyba najlepsza osoba jaka w tej chwili może Ci pomóc. Moja szklana kula jest w serwisie, więc ratunku szukaj u wróżbity Macieja.