Twierdza 2 - patch i spolszczenie

Witam. Mam ORGINALNĄ grę Twierdza 2 Deluxe ( Kolekcja Klasyki). Gra działa ale jest po angielsku. Mam płytę z patchem 1.4.1PL. Wszystko dobrze tylko nie da sie zainstalować tego patcha i spolszczenia ponieważ:

Pasek instalacji patcha pl jest szary i nie można kliknąć na pasek żeby zainstalować.

Instalacja Ręczna:

Nie ma zainstalowanej gry - Jest zainstalowana.

The setup has detectedthat version 1.30.000 of stronghold 2 deluxe is already installed…

Gra jest zainstalowana. Mam Windows 7.

Proszę o pomoc. :expressionless:

Witam,

mam tę samą kolekcja Twierdzy. U mnie poszło wszystko.

Tak za 3h będę mieć czas to sprawdzę moją wersje spolszczenia i zainstaluje od nowa.

P.S.

Mam win7 premium x86, a Ty??

Windows 7 Home Premium 64 Bit.

Źle z początku przeczytałem i wersja win7 znaczenia nie powinna mieć. A od instaluj grę i zainstaluj ponownie, usuń folder w którym zainstalowana była jeśli pozostał i uruchom komputer ponownie przed instalacją. Jak nie pójdzie to sprawdzę u siebie.

Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie jest to samo.

Wersja deluxe ma spolszczenie na nośniku. Zainstaluj je a potem patcha.

stronghold2_v1_41_upade

Twierdza2Deluxe_patch_1.4.1

Tylko to jest na płycie no i w jednym nie znajduje gry a w drugim:

The setup has detectedthat version 1.30.000 of stronghold 2 deluxe is already installed…

Wróciłem dziś później do domu,

Ja na płycie “The Stronghold Collection” wgrywam z sh2, później z drugiej cd “Twierdza Antylogia Plus” patchpl-t2d\setup - wersja setup 16.0.0.435.

Jak chcesz spolszczenie mogę wysłać ci na e-maila około 300MB, podaj aby adres i max załączniki jakie obsługuje.