Twierdza Deluxe - Błąd przy instalacji

Witam.

Mam pewien problem. Mianowicie, podczas instalowania gry Twierdza Deluxe wyskakuje mi taki oto błąd:

bladyd.jpg

Nie wiem o co chodzi, a grę już kiedyś instalowałem i wszystko było O.K.

Z góry dziękuję za pomoc.

Uszkodzona płyta

Najprawdopodobniej tak, ale rozważmy jeszcze inne możliwości.

Jaki masz system operacyjny?

Płyta nie ma czasem dużych zarysowań?

Skąd tą płytę masz?

Jedyne co możesz zrobić to dać ignoruj (będziesz miał ewentualnie jakieś glitche w grze) albo postarać się wyczyścić płytę przecierając ją szmatką do okularów od zewnątrz do wewnątrz nigdy naokoło…

  1. Płyta kupiona w sklepie, Empiku, oryginalna.

  2. Kilka rysek, ale takie minimalne, jak każda.

  3. Jak daję IGNORUJ, to za chwilę pojawia się podobny plik z rozszerzeniem .tgx i dalej to samo.

  4. System operacyjny Windows XP.

Pozostaje reklamacja, możesz napisać do dystrybutora gry na rynek polski, co zrobić w takiej sytuacji.

Możliwe, że po prostu wyślą Ci nową kopię, jednak nie wiem, czy obecnej nie będziesz musiał odesłać.

W ostateczności możesz też iść do Empiku, ale wtedy z paragonem. :wink:

Ale najgorsze jest to, że jeszcze kilka miesięcy temu w tą grę grałem i wszystko było OK. Potem ją musiałem usunąć, a teraz chcę zainstalować i :(.

Zawsze możesz zrobić obraz płyty jakimś programem które mają np. opcję dokładnego przekopiowania zawartości płyty “na upartego” i potem instalować z tego obrazu. Alob ściągnij obraz gry z internetu bo masz do tego prawo mieć kopię zapasową a że płyta uszkodzona to albo Ci wymienią (w to wątpię, pewnie się wykpią rysami) albo pozostaje obraz z internetu i jako kopia zapasowa.

Jeżeli jest to gra z CENEGI lub CD-PROJECT to wymienią ci bez problemu jak masz paragon i oryginalna grę.

OT-y KOSZ