Twierdza Deluxe - Błąd przy instalacji

(Rayman96) #1

Witam.

Mam pewien problem. Mianowicie, podczas instalowania gry Twierdza Deluxe wyskakuje mi taki oto błąd:

bladyd.jpg

Nie wiem o co chodzi, a grę już kiedyś instalowałem i wszystko było O.K.

Z góry dziękuję za pomoc.

(darek0107) #2

Uszkodzona płyta

(greh) #3

Najprawdopodobniej tak, ale rozważmy jeszcze inne możliwości.

Jaki masz system operacyjny?

Płyta nie ma czasem dużych zarysowań?

Skąd tą płytę masz?

(BenderBendingRodriguez) #4

Jedyne co możesz zrobić to dać ignoruj (będziesz miał ewentualnie jakieś glitche w grze) albo postarać się wyczyścić płytę przecierając ją szmatką do okularów od zewnątrz do wewnątrz nigdy naokoło...

(Rayman96) #5
  1. Płyta kupiona w sklepie, Empiku, oryginalna.

2. Kilka rysek, ale takie minimalne, jak każda.

3. Jak daję IGNORUJ, to za chwilę pojawia się podobny plik z rozszerzeniem .tgx i dalej to samo.

4. System operacyjny Windows XP.

(greh) #6

Pozostaje reklamacja, możesz napisać do dystrybutora gry na rynek polski, co zrobić w takiej sytuacji.

Możliwe, że po prostu wyślą Ci nową kopię, jednak nie wiem, czy obecnej nie będziesz musiał odesłać.

W ostateczności możesz też iść do Empiku, ale wtedy z paragonem. :wink:

(Rayman96) #7

Ale najgorsze jest to, że jeszcze kilka miesięcy temu w tą grę grałem i wszystko było OK. Potem ją musiałem usunąć, a teraz chcę zainstalować i :(.

(BenderBendingRodriguez) #8

Zawsze możesz zrobić obraz płyty jakimś programem które mają np. opcję dokładnego przekopiowania zawartości płyty "na upartego" i potem instalować z tego obrazu. Alob ściągnij obraz gry z internetu bo masz do tego prawo mieć kopię zapasową a że płyta uszkodzona to albo Ci wymienią (w to wątpię, pewnie się wykpią rysami) albo pozostaje obraz z internetu i jako kopia zapasowa.

(darek0107) #9

Jeżeli jest to gra z CENEGI lub CD-PROJECT to wymienią ci bez problemu jak masz paragon i oryginalna grę.

(boczi) #10

OT-y KOSZ