Twierdza Krzyżowiec kody niedziałają

Elo, mam problem posiadam pełna wersje Twierdzy Krzyżowiec. Przeszedłem całą gre i teraz chciałbym się pobawić z kodami ale nie działają i trainery też. Czemu?? I czy istnieje jakiś patch lub mod który to umożliwi??

Jakie masz kody ? :?:

Posiadam kod: W menu głównym programu naciśnij [shift] + [Alt] + [A], aby aktywować kody. Następnie możesz używać następujących kombinacji klawiszowych (podczas gry):

[Alt] + [X] - dostajesz 100 punktów popularności oraz 100 jednostek złota

[Alt] + [K] - budujesz za darmo (bez surowców)

[Alt] + [C] - zyskujesz dostęp do wszystkich scenariuszy

Oraz trainery wszystkie z tej strony próbowałem: http://www.abecedaher.cz/index.php?page … 0000004071

Działaja te kody tylko o ile pamietam tzreba coś zrobić, coś z tą księgą co pisze w na niej ilość złota, populacja, chyba tzreba było na na kliknąć i wpisac kod albo odwotnie, ale naprawde nie pamietam, dawno w to grałem ;p no ale sprawdz, może to cos pomoże :slight_smile:

Acha. Ok dzieki sk91 spróbuje

Jeśli gra jest oryginalna w polskiej wersji językowej po paru patchach kody często nie działają i działać nie będą.

Ale trainery czy kody? Bo kody nie chodza.

Dzialajacy trainer do Twierdza Krzyżowiec ver. 1.1

Na polskiej wersji dziala bezproblemowo

Ten trainer mi nie chodzi!! Mam polską wersje językową. Twierdza jest z kolekcji klasyki jakby co

Ja tez mam polska wersje . Szkoda , u mnie smiga ok ! a uruchamiales gre z tego trainera ? Mysle ze tak ! U mnie tez nic nie chcialo dzialac dopiero ten zadzialal

Ta uruchomiłem ją klawiszem w trainerze i też nie działa próbowałem na różne sposoby…

niemozliwe !!