Twierdza Krzyżowiec kody niedziałają

(Baggo4) #1

Elo, mam problem posiadam pełna wersje Twierdzy Krzyżowiec. Przeszedłem całą gre i teraz chciałbym się pobawić z kodami ale nie działają i trainery też. Czemu?? I czy istnieje jakiś patch lub mod który to umożliwi??

(Mikuszka) #2

Jakie masz kody ? :?:

(Baggo4) #3

Posiadam kod: W menu głównym programu naciśnij [shift] + [Alt] + [A], aby aktywować kody. Następnie możesz używać następujących kombinacji klawiszowych (podczas gry):

[Alt] + [X] - dostajesz 100 punktów popularności oraz 100 jednostek złota

[Alt] + [K] - budujesz za darmo (bez surowców)

[Alt] + [C] - zyskujesz dostęp do wszystkich scenariuszy

Oraz trainery wszystkie z tej strony próbowałem: http://www.abecedaher.cz/index.php?page ... 0000004071

(Sk91) #4

Działaja te kody tylko o ile pamietam tzreba coś zrobić, coś z tą księgą co pisze w na niej ilość złota, populacja, chyba tzreba było na na kliknąć i wpisac kod albo odwotnie, ale naprawde nie pamietam, dawno w to grałem ;p no ale sprawdz, może to cos pomoże :slight_smile:

(Baggo4) #5

Acha. Ok dzieki sk91 spróbuje

(Xaros) #6

Jeśli gra jest oryginalna w polskiej wersji językowej po paru patchach kody często nie działają i działać nie będą.

(Baggo4) #7

Ale trainery czy kody? Bo kody nie chodza.

(Piecia363) #8

Dzialajacy trainer do Twierdza Krzyżowiec ver. 1.1

Na polskiej wersji dziala bezproblemowo

(Baggo4) #9

Ten trainer mi nie chodzi!! Mam polską wersje językową. Twierdza jest z kolekcji klasyki jakby co

(Piecia363) #10

Ja tez mam polska wersje . Szkoda , u mnie smiga ok ! a uruchamiales gre z tego trainera ? Mysle ze tak ! U mnie tez nic nie chcialo dzialac dopiero ten zadzialal

(Baggo4) #11

Ta uruchomiłem ją klawiszem w trainerze i też nie działa próbowałem na różne sposoby..

(Piecia363) #12

niemozliwe !!