Two Worlds PL czy ta gra jest bezpłatna?

Kupiłem Pc Format DVD2/2011 w niej jest gra Two Worlds PL czy ta gra jest bezpłatna ?

Jak kupiłeś, no to raczej zapłaciłeś, co nie? :slight_smile:

A na poważnie - jest to gra płatna, PC Format zamieściło ją jako pełną wersję, wcześniej robiły to inne czasopisma.

tak płatna ale zakupiłem i mam pełną wersje to chyba za granie nie muszę płacić?

Nie po zakupie nic więcej nie musisz płacić i grać możesz do woli

Płatna,ale już tak stara i tania,że do pism ją dodają,była chyba nawet w jakiejś Kolekcji Klasyki,jedynka jako nowość kosztowała 100 zł,obecnie 20 zł jako samodzielna gra,a z pismami jak widzisz jeszcze taniej,dwójka trochę ponad 100 zł kosztuje

no tak tak ale już się zgubiłem kupiłem za 8 złoty pc format i w pc formacie jest pełna wersja czy mogę w nią teraz grać bezpłatnie czy jeszcze coś musiałbym zaplacić?

To odnajdź się jak najszybciej. Jeżeli zapłaciłeś za pc format i zamieścili ja na swojej płycie jako pełna wersje to instaluj i graj aż Ci się znudzi. Masz ją tak jak byś kupił w sklepie.

ale mi chodzi teraz czy mimo ze jak mam na płycie pc format jeszcze jest coś to opłacenia?

Nic, za co Ty chcesz płacić?. W którym numerze pc formatu jest ta gra?.

Dodane 25.01.2011 (Wt) 15:26

Już znalazłem, pc format nr2. Masz napisane Grupa: pełna wersja, język polski, rejestracja nie. Masz pełna wersję, jesteś jej pełnoprawnym właścicielem, nic nie dopłacasz. Temat do zamknięcia.

dziękuje za pomoc

arbuz620 trochę się zgubił :slight_smile: Zapewne chodziło mu o to czy w grze jest coś takiego jak miesięczny abonament, który często występuje m.in. w grach typu MMO (World of Warcraft itd.). Two Worlds jest grą, za którą płacisz raz - przy kupnie i można użytkować ją dożywotnio - zapłaciłeś i już, można powiedzieć, że jest Twoja. Czyli Two Worlds jest grą płatną, ale bez abonamentu :slight_smile: Swoją drogą dziwne pytanie, skąd żeś je wytrzasnął chłopie.

Dla rozwiania wątpliwości radzę poczytać - http://www.portal24h.pl/artykuly/rodzaj … we-25.html

Two Worlds jest pełną wersją, a więć

Program komercyjny bez żadnych ograniczeń. Jego rozprowadzanie w innych mediach (np. w internecie) jest niezgodne z prawem

odnalazłem problem chciałem zainstalować grę ale po uruchomieniu instalatora ładuję się do 98% i nagle zamyka instalator się nie otwiera patrzyłem na wymagania wszystkie wymagania prawie miałem takie jak trzeba tylko pamięć wymagana to 512 a ja mam 511 wiedzie dlaczego się nie chce mi instalator uruchomić?

Sprawdź na innym komputerze, jeśli problem się powtórzy to znaczy, że wadliwa płyta.