Twoja licencja wygaśnie za

Wyświetla mi komunikat że licencja na Windows Vista wygaśnie za 9 dni. Jest to wersja OEM. Nie zmieniałem, żadnego podzespołu więc nie wiem dlaczego wyświetla mi taki komunikat. Czy licencja OEM może wygasnąć?

A zarejestrowaleś swoją kopię windows? Przez internet bądź telefonicznie?

Winde się aktywuje,rejestracja to co innego.

Aktywacja jak sprawdzam jest zrobiona. A Viste używam już od ponad 9 miesięcy. Więc jestem zdziwiony, że dopiero teraz się pojawił taki komunikat.

Gdzieś czytałem wypowiedź pochodzącą podobno z M$. Trzeba kupić windę i ją zcrackować wtedy jest ok. Oczywiście zalecam kontakt z producentem oprogramowania :lol:

Może zainstalowałeś SP1 dla Visty w wersji RC ? Ta wersja wygaśnie 30 czerwca, jeżeli tak to musisz ją odinstalować i wgrać finalną wersje SP1 dla Visty.Wtedy Twój problem zniknie.

Tak mam SP1 w wersji RC. Jak ją odinstalować?

Dodaj usuń programy

Ja odinstalowałem beta sp1 i zainstalowałem sp1 finalny i też mam taki komunikat, sam nie wiem co będzie za 8 dni. nie chce mi sie reinstalki robić

Za 8 dni system będzie uruchamiał się w trybie mocno okrojonym pozwalając tylko na aktywację windy. Dopóki nie wykonasz aktywacji nie możesz spać spokojnie.

Ale skoro aktywację zrobiłem to co za problem. To jakaś głupota. A czy po reinstalacji problem minie?

Tak tylko wgraj SP1RTM :slight_smile:

1zainstaluj SP1 final

  1. jeśli będzie trzeba aktywuj winde raz jeszcze…

Witajcie:)

Odinstalowałem SP1, bo pojawiało się to o wygasnieciu licencji. Czy teraz bedzie już ok i komunikat się nie pojawi?

Nie. TEraz będzie jeszcze gożej bo nie dość że będzie wołał o aktywacje to jeszcze masz dziury w systemie :smiley:

Po prostu zainstaluj SP1 FINAL, aktywuj Viste przez telefon lub jak sie nie da to telefonicznie i będzie po sprawie.

ppm na komputer , wybiewrz właściwości , na dole otwartego okna będzie pisać czy windows jest już aktywowany a jeśli nie jest to ile zostało do aktywacji, aktywuj windows normalnie przez neta, jeśli się nie da to telefonicznie…