Twoja wyszukiwarka Google jak umieścić na stronie

Jak skonfigurować przeglądarkę Google na własnej stronie , mam oczywiście konto na Google, swoją witrynę w necie chodzi o opcję Opcje przechowywania wyników wyszukiwania na serwerze a dokładniej " Wyniki przechowuj w mojej witrynie przy użyciu elementu iframe (wewnętrznej ramki) W tej opcji wymagane są dwie strony: jedna na pole wyszukiwania, a druga na wyniki." wpisuje adres mojej witryny niby wszystko ok ale jak wpiszę jakąś frazę(a wiem ,że występuje na 100% w mojej witrynie) w okienko wyszukiwarki po naciśnięciu szukaj nic mi się nie ukazuje ?

http://www.google.pl/cse/

http://www.internetmaker.pl/artykul/455 … ktyce.html

Ha to już przeczytałem i nic , właśnie utworzyłem swoją wyszukiwarkę w Google przeszedłem do panelu sterowania

Panel sterowania – Pobierz kod: mojastrona

Opcje przechowywania wyników wyszukiwania na serwerze:

1.Wynik przechowuj na stronie na serwerze Google

W tej opcji w Twojej witrynie wymagana jest jedna strona na pole wyszukiwania; wyniki są przechowywane na stronie Google.

2.Wyniki przechowuj w mojej witrynie przy użyciu elementu iframe (wewnętrznej ramki)

W tej opcji wymagane są dwie strony: jedna na pole wyszukiwania, a druga na wyniki.

3.Wyniki przechowuj w mojej witrynie przy użyciu elementu Twojej wyszukiwarki Google Nowość!

W tej opcji wymagana jest jedna strona, a wyniki są prezentowane w warstwie.

Wkleiłem kod mojej wyszukiwarki do kodu mojej strony opcja 1 i 3 działa bez zarzutu tylko mnie interesuje opcja 2 , która w wynikach wyszukiwania nic nie pokazuje

Więc masz stronę A i stronę B

W polu adresu podajesz url strony B, wybierasz miejsce dla reklam

Kod 1 wstawiasz na stronę A

Kod 2 wstawiasz na stronę B

U mnie nigdy z tym nie było żadnych problemów, zawsze działa.

ok też działa , przedtem na stronie B miałem sam kod wyszukiwarki

slawcio2009 , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący dokładniej o problemie. W przeciwnym razie Twój temat zostanie przeniesiony do kosza.