Twoje urządzenie napotkało problem i wymaga ponownego uruchomienia

Tzn te programy możesz zostawić, one niczemu nie szkodzą a sam sprzęt pozostaje Ci oddać do serwisu albo poprosić jakiegoś znajomego co się zna.

a nie jest moze tak ze naprawilo sie to po tmy jak skan zrobilem w cmd i usunal uszkodzone pliki oraz zaaktualizowalem system?

Tak możliwe. Sprawdź jeszcze temperatury np programem HWMonitor 1.46 - dobreprogramy odpal go, pograj trochę i zobacz jakie są w kolumnach max

mam go od poczatku juz patrze jakie są

procek 47 stopni w odpalonych kilka aplikacji wlasnie rob i sie skan w poszukiwaniu wirusow gry zadnej nie ma odpalonej zuzycie wynosi około 50%
gram w obudowie piekarnik i nie wymienianej pascie 2 lata
wlasnie zamowilem wcozraj obudowe z przeciagiem i paste aktualnie gram bez panelu bocznego

Czyli procek zimny. Zobacz jeszcze ile jest na GPU.

na karcie 40 stopni

Też mrozy. Nie mam więcej pomysłów. Może ktoś z formowiczów wpadnie na jakiś pomysł.

ps Ale patrzysz na kolumnę MAX?

na kolumne aktualny ale max na karcie to 45
a cpu max 58 aktualnie 48

niewiele więcej, przegrzewanie bym wykluczył

odpalam gre w ktorej mialem bluescrena podczas wlaczania i nagle update jest w tej gierce

i pisze mi tak

image

image

błąd od gry

pobralem sterowniki plyty i ustawilem krecenie wentylatorow na standard i sa glosniejesze nie wiem czemu
jeszcze usunalem karte graficzna w menedzerze i system ponownie ja zainstawlowal i dobral do niej sterowniki

aktualizuje sterownik i mam nagle 2 karty te same co to oznacza bo ja nie w temacie image

Patrzysz na numerki. Logiczne, ze wyższy numerek oznaczą nowszą wersje.

Pomoże ktoś?

Zacznij od sprawdzenia pamięci RAM. Pobierasz Memtes, robisz pendrive, uruchamiasz z niego i odpalasz test. Po zakończeniu całej procedury (trwa to nawet kilka godzin) jeśli wynik będzie ok. to można szukać dalej przyczyny, jeśli wywali na czerwono, to już jest odpowiedź.