Tworzenie animacji weselnych

Witam wszistkich serdecznie i pozdrawiam zarazem.Wszyscy tu mają jakieś problemy i pytania, wiec i ja tez mam pytanko. Może mi ktoś pomoże . Potrzebuję porady-w jakim programie zrobić animację weselną, czyli wstęp do filmu z wesela …para młoda,świadkowie itd. oras jak to połączyć z filmem.

Napewno wiecie o co chodzi,z góry dziekuje za rade. :slight_smile:

Do zrobienia polecam program Ulead Video Studio. Mozesz w nim zrobic ta animacje odrazu jako film, no i oczywiscie polaczyc z reszta…

Witaj kolego za pomoc, nawet mam ten program na płytce dołączony był do drukarki HP. Zainstaluje no i bede próbował, a czy ten program ma jakieś gotowe szablony? Jesteś grafikiem wiec moze cos masz takiego gotowego, trudno zaczynać od zera-szablon to zawsze coś do podłapania reszty.Wielkie dzieki za pomoc. :slight_smile:

W tym programie masz bardzo duzo przejsc do wykorzystania… Jest rowniez sporo efektow tekstowych.

Witaj kolego. Juz zainstalowałem Ulead video studio 10 niestety angielska wersja.

Czy jest spolszczenie do tego programu ?

Trudno coś stworzyć bez znajomości języka angielskiego.Czy występują gotowe szablony do tego programu-by powstawiać fotki młodej pary i świadków i gotowe ?

Chce zrobić Film z pokazem nimacji weselnej z córki wesela.

Malutki szablon to zawsze coś i łatwiej to zbudować. Dziekuje za pomoc. :slight_smile:

Szczerze mówiac nie korzystałem jeszcze z wersji 10.

Ale przedstawię jak to zrobić w wersji 7… myśle, że jest podobnie.

Wiec po włączeniu programu, w nowym projekcie pokazuja się miniatury filmików. Nad nimi jest ikona, dzięki której możemy dodać następne filmy do kolekcji. Możemy tam również dodawać zdjęcia i muzykę (w innych zakładkach). Dodajemy więc zdjęcia i wstawiamy ją na linię czasu (tą na dole). W wersji 7, były tam (po lewej koło linii) dwie ikomy - na jednej był obrazek jednej taśmy filmu, a na drugirj dwóch. trzeba włączyć ikonę 1.

Wstawić zdjęcia w kolejne kratki. Między zdjęciami są małe kratki na efekty (przejścia). Po dwukrotnym naciśnięciu wchodzimy w kolekcje przejść. Tam wybieramy takie, które nam odpowiada.

PS. Nie wiem czy w wersji 10 jest tak samo… Jeśli nie to nie umiem pomóc. I przepraszam admina za zaśmiecanie. 8)

Witaj kolego.Dziękuje za pomoc i i podpowiedzi co do programu Ul…10.

Niestety ta wersja jest inna niz 7 są inne funkcje i wygląd tez.Pomalutku zaczynam łapac o co tu chodzi,mimo to to jest trudne.Samo dodawanie filmików i fotek to pryszcz…najważniejsze jak mam zrobić całą anomację początkową do filmu z wesela.Niewiem jak mam to określic ale coś na podobieństwo pokazu PPS gdzie są świadkowie i para młoda itd…A może masz jakiś gotowy taki filmik…?Jesteś w koncu dobry grafik ja w to miejsce mogę pomóc w innych kwestiach np.obróbka muzy.Jakby co to napisz na moje GG .Narazie wielkie dzięki