Tworzenie animacji

Poszukuję jakiegoś programu, poradników do niego, za pomocą którego możnaby stworzyć animacje 3d, dodać do nich dźwięk i scalić w jedną całość… Taki jakby filmik :wink:

Macromedia Flash Mx 2004 To jest Najlepszy prgoram do tworzenia animacji :slight_smile:

http://www.chstudio.com.pl/catalog/adva … ords=flash

karol651 - jemu chodzi o animacje 3D! :], oczywiście polecam 3ds max’a 7 :]. Mi co nie co się już uda zrobić, ale nie licz na szybkie rezulataty… Tym m.in. robili Shreka, Rybki z Ferajny itp.

Ja bym radził zacząć od Blendera, bo darmowy!

Jak się na nim nauczysz to przynajmniej w przyszłości będziesz mógł oficjalnie prezentować i oferować swoje prace do użytku komercyjnego. A jak się nauczysz robić na 3D Studio Max, to nie wiem do czego Ci się przyda?

Chyba, że Kameinnikl zapoda gdzie sprzedaje i prezentuje swoje prace na tym programie to cofam swoje słowa!

Argumentacja, że robili na nim Shreka nie trafia do mnie, bo po co początkującemu taki kombajn za 10.000 zł?

Żeby się na Maxie nauczyć czegokolwiek potrzeba miesięcy, lat a trial, jeżeli taki istnieje, może dać możliwość pracy na 30 dni! !!

Trial istnieje.

Żadnuch prac nie sprzedaję, ani nie prezentuję publicznie, bo to nie są nawet animacje :D, tylko różne sceny na poziomie 4/10 :].