Tworzenie formularzy pdf


(Lukpio3) #1

Witam.

Orientuje się może ktoś z Was w jakim programie tworzone są aktywne formularze pdf które można wypełniać, gdzie jak np mam jakąś tabelę w którą wprowadza się wartości, to żeby mi później te wartości sumowało, itd. Wiele takich formularzy jest w sieci a ja poszukuję narzędzia do tworzenia takowych. Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.


(Kmazur) #2

najlepszy do formularzy jest zapewne Adobe® Acrobat® XI Pro, ale trochę kosztuje – http://www.adobe.com/pl/products/acroba … ilder.html

inne programy (płatne i darmowe):


(Lukpio3) #3

To idzie na firmę więc może być i płatny. Tylko powiedz czy ten acrobat XI Pro, ma możliwość właśnie wstawiania różnych formuł wykonujących różne działania matematyczne jak np automatyczne wyliczanie różnych wartości po wprowadzeniu danych w odpowiednie pola itd? Wiesz, nie chcę żeby okazało się że wywalimy kasę i okaże się że najważniejszych rzeczy na których nam zależy, ten program nie potrafi robić :).


(Chillout) #4

http://www.google.pl/#hl=pl&q=+site:for … 01&bih=650


(Lukpio3) #5

Witam.

Dziś zakupiliśmy już pakiet adobe. Powstał tylko jeden problem. W tym programie, z tego co widzę, nie ma możliwości dodawania funkcji np sumujących. Czyżby ten program tego nie potrafił?


(Kmazur) #6

przed zakupem należało ściągnąć wersję testową i ocenić czy warto wywalić kasę

acrobat pro powinien mieć wszystko co potrzebne do formularzy

na stronach adobe są bardzo dobre strony pomocy (oraz pdf do pobrania)

http://helpx.adobe.com/pl/acrobat/topics.html

http://help.adobe.com/pl_PL/acrobat/sta … D44.w.html