Tworzenie gier MMORPG

Mam takie pytanko, co jest potrzebne aby stworzyć gierkę przez przeglądarkę? Coś jak OGame, wiecie o co chodzi :slight_smile: i co trzeba umnieć. Ostatnio pojawia się sporo takich gier i można powiedzieć że myślę o stworzeniu własnej ale nie wiem jak się od tego zabrać… Tylko nie piszcie że myślenie nie jest moją mocną stroną :stuck_out_tongue:

Z góry dzięki za odp. Pozdro

Umiec algorytmy b.dobrze, zaawansowany PHP + JAVE to wystarczy do stworzenia podstawy gry, oczywiscie mowie tu o niezbyt zaawansowanej produkcji pozniej jakies grafiki i ok. 5 mc’y pracy :stuck_out_tongue:

Ja to mógłbym na czymś takim spędzać każdą wolną chwilę bo pomysł na taką grę mam naprawdę niezły :twisted: No ale wszystko rozbija się o wiedzę i umiejętności :?

Zatrudnij kogoś :smiley:

Znowu sie zaczyna, zamiast pomóc to sie ktoś naśmiewa , to ma być forum ? :!: :roll: :?

hehe, kuba-000 nie narzekaj. Tak to bywa :-). Mass Destruction: podzielilbys sie tym pomyslem, czy chcesz to zachowac dla siebie? :wink:

Kto tu się naśmiewa?

Mass Destruction: Kazdy uwaza swoj pomysl za super, dopiero budza go opinie innych :stuck_out_tongue:

Napisz jaki pomysl, znajdz forum o programowaniu w php/javie i pogadaj z ludzmi moze ktos naiwny sie trafi :wink: Jezeli pomysl bedzie dobry to znajdziesz ludzi i wprowadzicie go w zycie