Tworzenie i podkładanie muzyki pod film

Witam!

Otóż chcę stworzyć swój film. Będzie on nosił nazwę:

300 cs’ian

-300 counter strike

Ten film będzie opierał się na koniu trojańskim itd. Więcej nie poweim ^^

I jak już mam cały obraz itd. To teraz potrzebuję muzyki :smiley: Narratora, i postaci ;]

I mam kilka pytań odnośnie podkładu:

  1. Jak nałożyć muzykę na muzykę (np słowa na jakieś kawałki, w tle leci ściszona muza i ludki sobie gadają).

  2. Jak to nagrywać? Poweim koledze, żeby otworzył rejestrator dźwieku i powiedział i wysłał na gg ;] i jak już będę mial dużo takich podkładów to jak to potem łączyć z przerwami? Np od 14 do 19 muzyki filmu jest za górami, za lasami była sobie pewna miejscowość. Ptem kilkusekundowa przerwa i Była to Sparta. I jak zrobić przerwę i łączyć takie krótkie narracje / role ? Oczywiście daję tylko przykłady ^^

  3. Jak już będę miał cały podkład filmu to jak to wgrać na film? ;>

Prosze o linki i odpowiedzi!

sadammm , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Już. Czekam i liczę na waszą pomoc specjaliści z forum! Może być nazwa tematu ;> jak nie to jaka :expressionless: ?

osobiście polecam program Adobe Audition

z tego co mowisz wynika ze chcesz miec kilka sciezek podkladu, Adobe Audition pozwala na tworzenie wielo trackowych nagran ktore mozesz podczepiac pod obraz z dokladnoscia co do klatki

A dało by radę w Sound Froge v9.0c :?:

I proszę o jakieś linki/poradniki itd gdzie mogę dowiedzieć się jak to wykonać (sam nie dojdę) ;]

A dało by radę w Sound Froge v9.0c :?:

I proszę o jakieś linki/poradniki itd gdzie mogę dowiedzieć się jak to wykonać (sam nie dojdę) ;]