Tworzenie i szukanie odpowiedniego darmowego forum

Witam … Mam pytanko … nie wiem czy dobrze trafiłem i czy ten dział to jest miejsce na tego posta ale jeśli nie to proszę o przeniesienie czy coś … wiec do rzeczy … Chciał bym założyć darmowe forum internetowe … moje pytania są następujące jak to zrobić znaczy jak samo forum założyć to wiem … ale jak tworzyć działy … te widoczne dla niezalogowanych oraz dla zalogowanych :slight_smile: oraz jak zrobić by osoby niechciane nie mogły tam zaglądać . Chodzi mi o forum dla sojuszu w grze OGame… No i jeszcze moja ostatnia prośba … mogli byście podać forum które ma jakaś Ciemną szatę znaczy tło i okienka z postami … bo sama gra OGame jest bardzo Ciemna i żeby to aż tak bardzo nie raziło po oczach jak podczas gry włączy się forum takie jasne :stuck_out_tongue: mam nadzieje ze wszystko zrozumiałem … jak nie to mogę wyjaśnić jeszcze jak coś .

Witaj,

http://www.google.pl/search?hl=pl&c2cof … 0&aql=&oq=

Są helpy. Ogólnie nie ma w tym nic trudnego. Określasz widoczności w menu skryptu.

Dopuścić do logowania tylko znajomych?

Poprzeglądaj te dostępne w różnych serwisach, na pewno coś utrafisz.

PS Nadużywasz zaciemniających wszystko wielokropków. Zdanie kończymy kropką, zaczynamy wielką literą. Tak łatwiej się czyta.

Fakt też zauważyłem ze wielokropków stawiam masę co zrobić przyzwyczajenie drugą naturą człowieka jak to mówią ;p Dzięki za odp ,może znajdę jakieś Ciemne forum hyhy :d

Dodane 03.02.2011 (Cz) 23:10

aha tak nawiasem … look na link co mi wysłałeś do Google i znajdź forum z ciemnym tłem równie dobrze mogę zakładać konta na każdym forum żeby znaleźć a tego nie chce

Chodzi Ci o forum “gotowca” gdzie masz domenę, reklamy, brak dostępu do FTP/MySQL? Jeśli tak to popatrz na dbv.pl, pun.pl (tam masz sporo szablonów, również te czarne).

Możesz też postawić na darmowym hostingu np. cba.pl i podpiąć domenę .tk (dot.tk) i postawić forum “od podstaw”. Chociaż mają tam też automagiczną instalacje najpopularniejszych CMSów.

chodzi mi o najzwyklejsze forum … darmowe forum gdzie ejst carne niebieskie albo inne ciemne tło gdzie mozna założyc tematy dla wszystki jak i takie w które mogą wejsć tylko osoby pożądane … i tyle :slight_smile:

Dodane 04.02.2011 (Pt) 8:33

Panowie a czy w phorum.pl też sa szablony ??

Dodane 04.02.2011 (Pt) 8:54

dobra Panowie … mam. forum phorum.pl … jest ślicznie :slight_smile: hehe :d

i do maniooo to ze mam lumpyiego w avatarze nie znaczy ze mam 15 lat tak ?? wiec proszę następnym razem jeśli będziemy mieli przyjemność się tu spotkać o powagę i link do google każdy może podać … lepiej już by było jak byś nie pisał wcale albo odpisał jak kolega womperm ze są a forach szablony … Reasumując , jeśli masz zamiar podawać mi linki do google w przyszłości … nie dawaj żadnego linku bo one nic nie wnoszą do tej hmmm że tak to ujmę konwersacji.

I dziękuję womperm za naprowadzenie mnie na właściwą opcje w forum :slight_smile:

A gdzie napisałem, że masz? Zwróciłem uwagę na irytujący styl pisania, który utrudnia odbiór wiadomości - jak widać w ostatnim poście radę tę olałeś, jak - nie przymierzając - 15-latek… Twoja sprawa, złośliwości w tej uwadze nie było, tylko względy praktyczne.

Ale podałem ja. Na pozycji nr 7 w tym linku masz wybrane przez Ciebie phorum.pl - innymi słowy dostałeś rozwiązanie na tacy, a nawet nie potrafiłeś tego wykorzystać…

Możesz być pewny, że więcej nie będę starał się Ci pomóc…