Tworzenie iso plików

Witam

Mam na kompie grę Diablo 2 w trzech folderach… oczywiście do gry potrzebna jest płyta nr 3

I moje pytanie… jak zrobić z kilku plików obraz iso ?

Albo druga opcja. Mam na płycie dvd pewne pliki, i za pomocą jakiego programu mogę wybrać pliki z których ma zostać utworzony obraz iso ?

posiadam Xp z sp3 oraz program Ashampoo Burning Studio 6

Pobaw się UltraIso. Mam wrażenie że znajdziesz tam interesujące Cię opcje :wink:

To samo można zrobić za pomocą PowerISO.

niestety nie wiem jak to zrobić :confused:

te programy chcą tworyć CALY obraz plyty a ja chce wybrane elementy

W dniu 09.05.2008 , o godzinie 18:02 został dopisany post przez M_a_r_i_o

Albo zmienimy nieco taktyke…

prosze o podanie nazywp orgramu który zamieni mi ZIP, RAR lub 7z na ISO bądź jakiś inny format odtwarzany przez Alcohol 52%

Jeśli dobrze rozumiem nie chcesz łączyć np 3 folderów z Diablo tylko zrobić sobie plik do wirtualnego napędu, a skoro tak, to jeśli masz w systemie jakiś wirtualny napęd (utworzony w Nero ImageDrive, Daemon Tolls itp) to po prostu odpal Twój program do nagrywania, wybierz te pliki które normalnie byś na taką płytkę wrzucił, tylko przy ‘wypalaniu’ użyj wirtualnego napędu i rodzaj pliku w jakim ma być wypalone (.iso, .nrg jak wolisz :slight_smile: ) Wybierzesz lokalizację, np. pulpit i już ;]

Ja polecam Alcohol 120% Jest najlepszy :smiley:

Alcohol 120% ni jest darmowy a 52% za free :slight_smile:

Obraz płyty wiem jak zrobić, teraz mam inny problem :confused:

Wracając do mojego problemu…

mam foldery (po kliknięciu na każdy z nich zobaczycie ich zawartość)

2_1210430912.jpg 2_1210430924.jpg 2_1210430934.jpg

W pierwszym folderze CD 1 klikam jest SETUP.EXE… dobra zaczyna sie instalacja… zdziwiłem się gdy nie poprosił o wskazanie lokalizacji do CD 2 oraz CD 3 , ale mniejsza z tym. Zainstalowało się.

Odpalam Gothica II i błąd że nie ma w stacji CD 3 , więc robię za pomocą “Ashampoo Burning Studio 6”.

Czyli opcja “Utwórz obraz płyty z projektu”, później wybieram “Płyta Cd z danymi”, zaznaczam TE pliki i sie robi obraz płyty który zapisuje mi sie na pulpicie.

Otwieram to w Alkoholu (Zamontuj obraz…) i odpalam Gothica II, powinien chodzić a co widze ? To samo co wcześniej, czyli że cd 3 nie ma w napędzie.

Czy ktoś mi może pomóc ? :frowning: :frowning:

A może jakieś pliki masz ukryte i ich poprostu nie wypaliłeś. A nie potrzebujesz do tego jakiegoś cracka typu NOCD ?