Tworzenie katalogu w Menu


(Piter9713) #1

Witam!

Czy nie dało by się wgrać funkcji rodem z Symbiana czyli tworzenie folderów w Menu? Po prostu nie uśmiecha mi się za bardzo "gmerać" po galerii by np. wyszukać jakąś piosenkę, aplikację itp. Tylko Menu>Opcje>Dodaj folder. Czy jest jakiś patch? A jakby był to jak go wgrać? Z góry dziękuję za pomoc. Telefon to Nokia 6300 z softem 07.21.


(klopas) #2

zapomnij... nie możesz zrobić galerii pod np. przyciskiem w lewo?


(Piter9713) #3

Tak myślałem... Teoretycznie mogę. Szkoda. Chyba się naprawdę na Symbiana przesiądę bo s40 już mnie do białej gorączki doprowadza :expressionless: .

Kolega ma N70 i tam właśnie jest o tyle OK, że sobie zamiast w Galerii, gdzie się tam czegokolwiek trudno doszukać umieścił to sobie w Menu i jest luzak. No nic, dzięki. A jeszcze jedno. A jak można przeportować motywy z np. N70 itp. na moją?


(klopas) #4

cieńko będzie ale da się... Carbide.Ui zrobisz motyw na swój telefon, z N70 musisz wyciągnąć plik MBM z motywu i wypakować go na kompie (nazw programów już nie pamiętam) i potem dopasowujesz wszystko, fajna robota na jakieś 1-2 dni :wink: z wprawą parę godzinek wystarczy :stuck_out_tongue:


(Piter9713) #5

Z wprawą powiadasz... no ale niestety ja owej nie posiadam. Może w weekend jak będę miał więcej tajmu :slight_smile: .


(klopas) #6

ja chciałem zrobić takie coś i po ujrzeniu co trzeba zrobić i po ujrzeniu tych 300 plików graficznych to mi się odechciało :stuck_out_tongue:

teoretycznie się da, praktycznie to cienko będzie :stuck_out_tongue:


(Piter9713) #7

Teoretycznie to się da wszystko, ale w praktyce gorzej. Spróbuję, może za tydzień skończę...