Tworzenie kopi zapasowej systemu

Czy ma ktoś może szczegółowy opis jak się używa narzędzia kopia zapasowa.A dokładnie jak zrobić tą kopie. Mam Windowsa HE wiec musiałem zainstalować to narzędzie, wszystko pasło gładko więc zabrałem się za zrobieni kopi systemu. I tu pojawił się problem, gdzieżbym chciał ją zapisać czy na dysku czy na płycie pojawia się błąd.

Nie można utworzyć plików dla dyskietki odzyskiwania. Operacja została przerwana.

. Zna ktoś może przyczynę tego błędu. Proszę o niepodawanie innych programów do robienia kopi systemu.

Ściągnij na dysk Demonstrację - Odzyskiwanie systemu najlepiej ją sobie zapisz w jakimś folderze - przyda się , jak chcesz korzystać z usługi Kopia zapasowa. W demonstracji tej Docent dokładnie ten temat omawia.

Pozdrawiam

Agaton dzięki zaraz zobaczę , miłego dnia :wink:

Okazałbym się gburem, gdybym Tobie również tego samego nie życzył. :slight_smile:

Pozdrawiam

Nie wiem co u mnie jest nie tak, wszystko robie jak na tym pokazie ale wyskakuje ten błąd. Może to jest spowodowane ze mam wyłączone jakieś usługi systemowe ?? Ale dobra z tym będę nadal używał programu Paragon Exact Image 7.

Zwróć uwagę na to:

Pozdrawiam

A ja polecam skorzystać z Partition Saving program na licencji Freeware mieści się na dyskietce i praktycznie w niczym nie ustępuje Norton Ghost wykonuje obraz całej partycji.

Sam używam od ponad roku i naprawdę znakomity programik.

Opis programu:

http://www.idg.pl/news/76038/100.html

Wszystko fajnie tylko nie mam partycji FAT która jest konieczna.

Najlepiej radzę zainwestować w aktualne wydanie Komputer Świat z płytą CD i na tej płytce jest pełna wersja programu do robienia kopii systemu :smiley:

Kupie tą gazetę może ten program będzie lepszy od Paragon Exact Image 7. Z którym miałem problemy po przywróceniu obrazu partycji.

Mozesz rzucić okiem: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … z+partycji

Ghost/Acronis moim zdaniem.