Tworzenie nowego konta

(Szymon135) #1

Cześć,

Mam pytanie, czy można stworzyć nowego użytkownika na którym by wszystko było tak jak np. po formacie, czyli bez plików z głównego użytkownika itp.?

(pakierhakierxd) #2

TAK

(Szymon135) #3

Jak? ;>

(Revolver0) #4

panel sterowania->konta użytkowników->Utwórz nowe konto tam masz dwie opcje administrator i ograniczone wybór należy do Ciebie.

(Szymon135) #5

Chyba nie doczytałeś do końca mojego postu.. Przeczytaj i dopiero napisz. ^^

(Revolver0) #6

Pytałeś jak stworzyć takie konto to Ci odpisałem, chyba że Cie do końca nie zrozumiał to napisz proszę co Miałeś dokładnie na myśli.

(Szymon135) #7

Chcę stworzyć konto ale takie które bd. wyglądało jak by było po formacie czyli bez plików itp. z zwykłego użytkownika.

(Revolver0) #8

Normalnie podczas instalacji Windowsa XP tworzy się użytkownik np. Marek jest on administratorem. Podczas pierwszego uruchomienia tworzone są pliki i tak to wygląda. Przed chwilą z tworzyłem nowego użytkownika Marka i w folderze C:\Documents and Settings go nie ma do puki się na niego nie zaloguje. Czy o to Ci chodziło.

(Szymon135) #9

Nie, nie o to mi chodziło.. Dobra raczej nie uzyskam odpowiedzi. Jak ktoś zrozumie mój pierwszy post to niech napisze.

(pakierhakierxd) #10

tworzone nowe konto nie ma plików tworzonych przez głównego użytkownika itp.

(Hen Gra) #11

jemu chodzi pewnie o skróty na pulpicie i w menu start, które są dostępne dla wszystkich użytkowników nawet tych nowotworzonych