Tworzenie nowego konta

Cześć,

Mam pytanie, czy można stworzyć nowego użytkownika na którym by wszystko było tak jak np. po formacie, czyli bez plików z głównego użytkownika itp.?

TAK

Jak? ;>

panel sterowania->konta użytkowników->Utwórz nowe konto tam masz dwie opcje administrator i ograniczone wybór należy do Ciebie.

Chyba nie doczytałeś do końca mojego postu… Przeczytaj i dopiero napisz. ^^

Pytałeś jak stworzyć takie konto to Ci odpisałem, chyba że Cie do końca nie zrozumiał to napisz proszę co Miałeś dokładnie na myśli.

Chcę stworzyć konto ale takie które bd. wyglądało jak by było po formacie czyli bez plików itp. z zwykłego użytkownika.

Normalnie podczas instalacji Windowsa XP tworzy się użytkownik np. Marek jest on administratorem. Podczas pierwszego uruchomienia tworzone są pliki i tak to wygląda. Przed chwilą z tworzyłem nowego użytkownika Marka i w folderze C:\Documents and Settings go nie ma do puki się na niego nie zaloguje. Czy o to Ci chodziło.

Nie, nie o to mi chodziło… Dobra raczej nie uzyskam odpowiedzi. Jak ktoś zrozumie mój pierwszy post to niech napisze.

tworzone nowe konto nie ma plików tworzonych przez głównego użytkownika itp.

jemu chodzi pewnie o skróty na pulpicie i w menu start, które są dostępne dla wszystkich użytkowników nawet tych nowotworzonych