Tworzenie nowego posta w phpBB 3

Wita. Nie jestem zbyt doświadczony jeśli chodzi o sprawy internetowe np. serwery etc. Założyłem sobie forum na darmowym serwisie hostnigowym www.yoyo.pl , gdyż dzięki temu mam pełną kontrolę nad taką stroną (ftp i sql). Instalacja przebiegła pomyślnie, uwtworzyłem wszystkie potrzebne działy i wgrałem style. Mój problem polega na tym, iż w wybranym dziale nie mogę utworzyć nowego postu, tzn. nie ma takiego przycisku, mimo, iż ustawiłem sobie maksymalne uprawnienia. W jaki sposób mogę rozwiązać ten problem? To dla mnie bardzo ważne.

Pozdrawiam

Problem może polegać w tym, że nie ustawiłem uprawnień danego działu. Najlepiej przy zakładaniu kopiuj prawa z innego (jest do tego odpowiednia opcja). Możliwe, że nie usunąłeś też pliku „install”, bo wtedy działa tylko panel admina. Wejdź w zakładkę style i pod napisem „Elementy stylów” masz „Szablony” „Tematy” Zestaw obrazków” wejdź w te kategorie i odśwież wszystko. Jeśli to nie zadziała przeinstaluj styl. Jeśli to nie pomoże usuń forum i zainstaluj na nowo.

Jak to nie działa ściągnij program „Total cmd” ze strony http://totalcmd.pl/download/app/new/Total_Commander_7.03 . Ściągnij forum z oficjalnej strony i dzięki programowi połącz się z stroną i wgraj pliki.

Ok. Po prostu coś było nie tak w stylu AcidTech Tiger. We wszystkich innych widać obrazek, lub napis Napisz wątek. Dzięki za pomoc.

Niema za co :slight_smile: Służę pomocą zawsze i wszędzie.