Tworzenie nowej strony przez "Zielonego"

Witam. Zamierzam zrobić stronkę ale kompletnie nie mam o tym pojęcia. Chciałem się was poradzić jaki program wybrać aby był łatwy w obsłudze i żeby nie trzeba było tego wszystkiego wypisywać, tylko wstawiać gotowce. Na początek coś prostego bez wstawiania na serwer. Pomóżcie w języku “Zielonki”

Pozdrawiam

Zainstaluj Wordpress-a, 99.9% rzeczy jakie będziesz chciał zrobić albo masz w standardzie albo do szybkiej instalacji z poziomu panelu administracyjnego.

i pojawił się problem:

  1. Pobierz paczkę z plikami 
  2. Skopiuj rozpakowane pliki na swój serwer WWW 

 

Nie ma nic godnego uwagi do zabawy na kompie bez wrzucania na serwer?

Może możecie polecić darmowy serwer z obsługą PHP i MySQL

Do zabawy lokalnie nie potrzebujesz serwera w internecie.

 

Pobierz np pakiet WAMP http://sourceforge.net/projects/wampserver/files/WampServer%202/Wampserver%202.4/Wampserver2.4-x86.exe/download

Jest to gotowy serwer + MySQL + PHP czyli wszystko co potrzebne, żeby ze swojego kompa zrobić serwer do pracy ze stronami www wszelkiej maści :stuck_out_tongue:

Piękna sprawa ale ESET 6 blokuje mi działanie programu! Do rana zostało trochę czasu więc będę kombinował. Dzięki za pomoc.

Dziwne też mam Eset i nie mam z nim problemu.

Jak blokuje to trzeba dodać regułę i przestanie :wink: co do podstaw to polecam kursy Bieniasa.

hosting stron www

Poszukaj w googlach “Website creator” lub “website builder”, bo to będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Ok. Sprawdzę wieczorem. Dzięki za info.