Tworzenie obrazu płyty dodatku do czasopisma

Cześć. Kupiłem KS 1/2020 gdzie dołączono DVD z 50 grami w tym z fajnymi klasykami jak GTA, GTA2, SC, SC2 etc. Niestety mój komputer nie ma napędu DVD, a zewnętrzny zostawiłem w biurze gdzie nie będę przed nowym rokiem. Na drugim komputerze gdzie posiadam napęd DVD za pomocą ImgBurn chciałem zrobić obraz płyty. Zrobiłem go i powstał plik ISO który ma 5,9GB, oraz plik MDS o wadze 9KB. Niestety żaden emulator napędów nie potrafi odtworzyć tego ISO (sprawdzałem MagicISO, Alcohol, Daemon). Podobnie 7zip nie jest wstanie otworzyć tego ISO. Dlaczego tak jest i jak mogę skopiować tą płytę? Dodam, że posiadam oryginalną z kodem etc. po prostu fizycznie nie jestem wstanie na jednej z maszyn odpalić tej płyty. Liczę na Waszą pomoc!

Proszę:

“Jeśli masz papierowe wydanie Komputer Świata lub Niezbędnika, po wpisaniu kodu nadrukowanego na płycie uzyskasz dostęp do dołączonych do wydania programów, bonusów oraz e-wydania”

http://ksplus.komputerswiat.pl/konto/rejestracja

I wszystko dostępne online.

1 polubienie

Widocznie program ImgBurn nie trzyma się standardów.
Obraz ISO to zawsze jeden plik z końcówką .iso.

Spróbuj zrobić obraz innym programem.

Widzisz, musiałem to przeoczyć, bo tylko pobieżnie przeleciałem czasopismo. Właśnie ściągam obraz ISO ze strony KS. Aż głupio, że męczę się z tym 3 dzień. Dziękuję bardzo - sprawdzę, czy ten obraz uda się uruchomić.

Wesołych Świąt !

Udało się. Nawet zainstalowałem GTA ale niestety na Windows 10 strasznie klatkuje i są artefakty…

Może spróbuj odpalić przez dosboksa

1 polubienie