Tworzenie partycji na fabrycznie nowym dysku

wczoraj kupiłem nowy dysk, 250 gb. i nie umiem go podzielić na partycje. kaleczyłem sie Partition Magic, niby wszystko było ok, rozmiary partycji ustalone, a gdy klikam “Apply” wszystko wraca do poprzedniego stanu. proszę, pomóżcie i wytłumaczcie mi jak dziecku, jak sie tworzy partycje. będę wdzięczny.

ok, ok. już wiem, że z tym Partition Magic to sie zbłaźniłem bo nie doczytałem ^^’

Spróbuj zrobic przez windowsa. Prawy na mój komputer, potem zarządzaj, zarządzaj dyskami i tam go podziel na partycje. Nie wiem czy dośc jasno sie wypowiedziałem :x

obejdzie sie bez formata? bo na dysku który chce spartycjonować, jest windows ^^’

Złączono Posta : 14.03.2007 (Sro) 7:41

posłuchajta, bo coś wymóżdżyłem :smiley:

sformatuje ten duży dysk, potem sie podłącze na mniejszy, na którym też jest windows, jako master, podziele duży na partycje, a potem na którąś wrzuce system.

zadziała? :smiley:

Wrzucisz znaczy zainstalujesz ??

tak -_-’

A może próbowałeś robić partycje wersją demo Partition magic??? Wtedy to nawet uparty tego nie zrobi :stuck_out_tongue:

tak próbowałem i wiem że to jest taka jakby gra, i że to niczego nie zmienia :stuck_out_tongue: teraz kalecze sie z paragon partition magic - podzieliłem dysk, po restarcie widoczna jest dla systemu tylko jedna partycja, co z pozostałymi?