Tworzenie płyty instalacyjnej Windows Vista z SP1

Mam pytanie do osób, które za pomocą programu vLite tworzyły płytę instalacyjną Windows Vista z zintegrowanym dodatkiem Service Pack 1. Wszystko fajne jest opisane na stronie: http://www.sgjps.com/vlite_dostosowana_ … page=0%2C0 do momentu, kiedy trzeba podać ścieżkę do aktualizacji czy dodatku Service Pack 1 i nie wiem gdzie ich szukać? Jest przycisk Dodaj , ale co dalej?

vlite23m.png

Podobno aktualizacje są w katalogu *C:\Windows\SoftwareDistribution* ale które to, bo np. w podkatalogu Download są pliki, ale po nazwach w stylu a031783af590de5dbbd270d1d55fa99556b89eae, 1be2e4bcd9a91828f4de9463540d7cd7b7c4a629, trudno coś poznać. Może ktoś już tworzył taka płytę i wie, co gdzie jest? Pozdrawiam :slight_smile:

Zassać sp1 np. ze strony MS :arrow: klik

Masz rację mogę pobrać SP1 ze strony MS, więcej są w sieci strony gdzie można nawet ściągnąć komplet Windows Vistę z SP1, ale na razie próbuję najprostszej metody.

Mam zainstalowany dodatek SP1 na komputerze:

c3db5a23cb60370fm.jpg

Program vLite chce jedynie bym podał ścieżkę do niego i tu zaczynają się schody, bo nie wiem gdzie ten dodatek jest zainstalowany.

Sądzę, że w wypadku gdy jest już zainstalowany, a instalki nie ma na dysku to musisz zassać go ponownie :?

Trzeba będzie tak zrobić, ściągnąć jeszcze raz SP1, bo coś czuję, że inaczej nie da rady rozpoznać co jest co, a płyta Vista z SP1 przyda się, bo wiem z doświadczenia, że ponowne wgrywanie Windowsa, a potem ściąganie wszystkich poprawek to strata masy czasu, lepiej to mieć w jednym kawałku. :slight_smile: