Tworzenie podglądu dla zdjęć + IP. Board (DO ZAMKNIĘCIA)

Witam!

Bardzo bym chciał się dowiedzieć co należy zrobić, aby stworzyć podgląd zdjęć, jak np. na stronie

http://www.wloclawek.pl/zdjecia/

I żeby nie zaśmiecać forum to drugie zapytanko wrzucę w tym samym wątku. Czy platforma IP. Board jest darmowa. Jak tak to proszę napisać gdzie mogę ją znaleźć.

Pozdro

Chodzi Ci o IPB ? jeżeli tak to za darmo nie ma… musisz licencje kupić.

A co do pierwszego pytania to możesz użyć Lightbox…

Zapewne zaraz napisze Airborn , że Slimbox jest lepsze :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam.

Edit:

Airborn , Przecież to był żart…

A jaka różnica jest i gdzie to można znaleźć

W dniu 23.07.2008 , o godzinie 19:26 został dopisany post przez amad1993

…czekaj! Lightbox już znalazłem ale slimbox to jak wchodzę w google to wyświetla mi oferty płyt cake np. Esperanza CD 700 MB x10 SlimBox…

Zapoznaj się z tym tematem:

viewtopic.php?f=18&t=258897

Będę robił na LightBox’ie. Dzięki Nook.

Nook , jak chcesz się mnie czepiać, to chociaż rób to umiejętnie. Znajdź proszę chociaż jedną moją wypowiedź w której twierdzę, że slimbox jest lepszy. Jak na razie jedyną osobą która stwierdziła wyższość któregokolwiek z rozwiązań i nie umie uargumentować swojego zdania jesteś Ty. Ale liczę, że będzie mi dane przeczytać niedługo jakąś Twoją merytoryczną i obiektywną wypowiedź na ten temat.

w wyglądzie różnicy nie ma żadnej, slimbox napisany jest w oparciu o inną bibliotekę przez co zajmuje mniej miejsca, wydajność jest podobna, chociaż slimbox powinien być wydajniejszy (MooTools jest CHYBA bardziej wydajne niż Prototype)