Tworzenie portalu

Witam,

czy ktoś z forum mógłby mi napisać jakieś linki lub coś co pomogło by mi przy budowie portalu. Tak szczerze to jeszcze nic nie mam… :-x

Potrzebujesz:

Mam hosting na prv.pl, chce mieć CMS sam pisać nie będe, mam czas na konfiguracje.

Próbowałem na Joomla, ale nie wiem jak dodawać linki do innych serisów i to mnie dobija :oops: A WordPress jest chyba do tworzenia blogów?? A ja bloga nie chce :-o

WordPress jest do wszystkiego :slight_smile: Pierwotnie to blogowy system, ale po paru modyfikacjach może służyć jako cokolwiek.

Skoro próbowałeś Joomla! to powinieneś kupić sobie książkę lub kurs DVD jak go obsługiwać, pełny zbiór książek dostępny tutaj: http://blog.elimu.pl/ksiazki-o-joomla/

Bardzo prosto jest dodawać linki do stron zewnętrznych tak samo jak wewnętrznych. Niestety nie jest to miejsce, na tego typu dyskusje.

Poza tym szybko zrobisz tzw. katalog stron, wykorzystując do tego komponent Sobi2, ba nawet niektóre dzieciaki robią dzięki temu kasę , budując tego typu serwis + dają darmowy szablon i sprzedają na serwisie aukcyjnym, i wiecie co , ludzie to kupują po 200 lub więcej złotych.