Tworzenie profesjonalnych stron www.Od czego zacząć?

Witam mam pomysł na pewną stronę Moje pytanie brzmi jak tworzyć zaawansowane strony www od czego zacząć itp.Chciałbym stworzyć takie strony w stylu http://www.bemowo.fm , http://www.radioftb.net czy http://www.radiozet.pl. Od czego mam zacząć i ile mi zajmie takie coś stworzenie??

Tworzenie? My widzimy tylko warstwę prezentacyjną, a nie dynamiczny kod. Zakładam, że robota na 1miech do 2 dla jednej osoby. Ale nauka kilka lat. Zacząć? A coś już umiesz?

niestety nie umiem jeszcze nic . Chciałbym się nauczyć tworzyć profesjonalne strony www ponieważ prowadzę radio internetowe a nie chciał bym już komuś zlecać tego tylko sam tworzyć takie strony i zarządzać je.

Bez obrazy, ale Twoja sytuacja jest podobna do tej, jak ktoś nie mający prawa jazdy (i nie potrafiący jeździć samochodem) chciałby startować w wyczynowych rajdach samochodowych…

Na razie niech profesjonaliści Tworzą dla Ciebie serwisy www, a Ty zacznij od podstaw - może jakiś kurs tworzenia stron internetowych?

Albo postaw jakąś stronę na skrypcie CMS

php-fusion, wordpress, jomla, na początek wystarczą

Tego pierwszego raczej bym nie polecał bo to straszny dziurawiec.

Nie interesują mnie te skrypty bo w nich robiłem już stronę i nie można w nich zrobić do końca strony tak ja bym ją widział to fakt ze stronę na początku nie zrobię jakieś super na razie się chce tego nauczyć aby potem po miesiącach nauki podziękować za współprace webmasterą i sam już robić strony www dla własnego użytku!!

Powodzenia! Przed tobą nauka kilkunastu języków: html,css,js (+jakaś biblioteka),php no i może mysql. Zobacz jak to wygląda w google, przestrasz się i daj nam zarobić :smiley:

http://www.kurshtml.edu.pl/

To na początek HTML + CSS

Dalej będziesz potrzebował PHP i Mysql, bądź jakiejś alternatywy tych języków, jest wiele, opcji.

Jeszcze dalej, JavaScript, Jquery, AJAX, czy tam flash.

Nazbierało się, co? :confused:

Polecam oczywiście naukę z książek.

E tam straszysz chłopaka, HTML to 2-3 wieczory, css z tydzień, php + SQL jakiś rok :smiley: Sam zaczynam PHP znając HTML-a , css na razie odpuściłem i zająłem się głównie php.

Wszystko zależy od tego, jak kto rozumie wyrażenie tworzenie profesjonalnych stron www.

Bo to co innego niż profesjonalne tworzenie stron www. :stuck_out_tongue: