Tworzenie serwisu związanego z Counter-Strikiem

Znaczy wiesz pierwszy szablon taki od razu w nuked to jest akurat o counter strike wiec wiesz tam jest wyzwij nas ,mecze drużyny itd wszystko edytujesz w panelu admina .

Zależy ile masz lat [chyba że mama Ci pozwoli zrobić przelew i on Ci wtedy daje szablon]

Szablon jest w htmlu jeśli sie nie myle wiec program to NOTATNIK

Wiec radze skorzystać z szablonu standartowego

Lepiej zlecić komuś. zleć mi. Zrobiłem już ich wiele i jestem tani.

Lamborghini17 , a co do jakiś targ czy co? :stuck_out_tongue: Napisz mu na PW, po co robisz offtop w temacie…

A co do tematu to lepiej komuś zgłosić, bo dużo ludzi wykorzystuje tego samego thema co jest na stronie wybranego przez Ciebie CMS’a i mogą się dublowac :wink:

No wiecie jeśli sami robicie szablony to napewno chcecie zarobic a możecie robic badziewy jakies wiec naprawde radze skożystac ze standartu

jeśli chcesz być oryginalny i niepowtarzalny to tlyko i wyłącznie zamówić lub zrobić samemu :slight_smile:

też tworze właśnie stronke klanową CS Nuked Godny Polecenia obecnie tak http://www.1shoot1kill.yoyo.pl/index.php to wygląda 10% wykonane jak coś to pisz jestem WebMasterem to pomogę :slight_smile: Szablon TO już Twój wybór ja szablony Polecił bym wykonywac w programie graficznym choc by PhotoShop Corel Draw itp. na początek proponuje pobrac darmowy i edytować imagesy :slight_smile: