Tworzenie serwisu związanego z Counter-Strikiem

Chciałby stworzyć stronę związaną z Counter-Strikiem…Co ma być w niej zawarte? Jakie szablony warto użyć?

Masz na myśli stronę klanową, czy portal?

Chciałbym zrobić i to i to tzn. jedna strona klanowa a druga portal :smiley:

mimlad , sptóbuj PHP-Fusion wiele stronek klanowych czy też wiedzy o C-S’u jest oparta o ten skrypt :slight_smile:

Co do prowadzenia strony klasowej to bezkonkurencyjny jest WebSpell :].

Ma ktoś jeszcze jakieś przydatne informacje czy porady dotyczące takich stron?

Ja mam bardo dużo takich informacji, ponieważ jestem jednym z administratorów pewnego portalu. Jeśli chcesz stworzyć coś naprawdę dobrego to nie korzystaj z darmowych CMSów - przez to nie zdobędziesz normalnych czytelników, będą Cię obrzucać błotem. Jeśli jednak się zdecydujesz na gotowca to pamiętaj, żeby nie wgrywać darmowych skórek, tylko np. zamówić. W innym przypadku Twoja strona znów staje się gorsza od innych. Poza tym, jest wiele serwisów o CSie i wątpię, żeby udało Ci się “wybić”.

Co do strony klanowej - rozumiem, że to zwykły klan bez żadnych osiągnięć? Myślę, że CMS WebSpell wystarczy. W necie znajdziesz dużo skórek, poradników i dodatków.

Stronę klanową to się opłaca robić jak masz dobrą drużynę, redaktorów i sponsorów. Jeśli chodzi portal o CSie to całkiem sie nie opłaca bowiem jest ich już tak dużo. Do tego trzeba się cały czas poświęcać - wiadomości z e-sportu (musisz znać też dobrze anglika) itp.

No to macie jakieś jeszcze informacje na temat stronki, ale klanowej :smiley:

a jaki php-fusion?

To gdzie mogę znaleźć jakiś poradnik do stworzenia strony dla klanu? Może któryś z użytkowników forum byłby tak miły i napisałby taki poradnik? Byłbym bardzo wdzięczny za taką pomoc :wink: Bardzo zależy mi również na oryginalności strony, żeby się wyróżniała spośród innych stron klanowych :stuck_out_tongue:

Klan jest porządny :smiley: Graliśmy na kilku turniejach (zazwyczaj miejsca 1-4) i mamy dość spory budżet…

Użyj CMS nuked klan najlepszu do tego jest

A jakiś poradnik?

o czym poradnik ? o instalacji ? instalacja przebiega łatwo . potem logujesz sie i wchodzisz w panel admina i wszystko OK w panelu dowolnie edytujesz strone

Rzeczywiście CMS Nuked Klan jest bardzo fajny :smiley:

W dniu 14.05.2008 , o godzinie 15:40 został dopisany post przez mimlad

A teraz mam pytania odnośnie szablonów…Czy wybrać jakiś darmowy szablon czy zlecić komuś stworzenie szablonu? Czy może jest jakiś (darmowy lub nie) program do tworzenia takich szablonów?

Ty o tym decydujesz.

Najlepiej jak sam zrobisz szablon/theme na tą stronę, wtedy będzie bardziej orginalna.

Co do CMS, ja polecam PHP-Fushion, według mnie jest bardzo dobry i prosty.

Ale ja się teraz pytam już o coś innego…

Ja mogę zrobic profesjonalny szablon. Znam się na tym. Daj znać na GG:6495420 lub E-mail: Lamborghini17@wp.pl

A jest jakiś program do tworzenia takich szablonów?

mimlad , i jest i nie ma :wink: jest leśli umiesz CSS ale tak żeby dodawać sobie elementy to nie ma :stuck_out_tongue: