Tworzenie spisu treści w pdf

Witam.

Czy jest darmowy program który potrafi zrobić spis treści w pliku pdf ale taki z linkami do tego pliku? Gdy kliknę na konkretną pozycje to będzie przeskakiwać do odpowiedniej strony w dokumencie. Dziękuje za propozycje.

PDFLaTeX z włączonym pakietem hyperref.

Mam tylko nieodparte wrażenie, że nie takiej odpowiedzi oczekiwałeś.

Co w tym PDF-ie ma być? Jakaś praca dyplomowa, czy coś?

Tworze dokument pdf z kilku dwg i chciałbym żeby w tym dokumencie był taki spis treści.

W międzyczasie trafiłem na tamten wątek z pytaniem o dwg.

Jak rozumiem, spis treści miałby zawierać odsyłacze do poszczególnych dwg (to znaczy do zawartości wziętej z dwg), do niczego głębiej?

Jeśli tak, oraz jeśli jeden dwg przechodzi na jeden jednostronicowy pdf, to nie ma problemu. Robimy prosty plik .tex, w nim spis treści, odpowiednie etykiety i polecenia importu plików .pdf wziętych z .dwg. Kompilujemy PDFLaTeXem i po krzyku.

Jeśli chcesz mieć odnośniki do czegoś głębiej, niż początek treści z dwg, to trzeba pokombinować, czy się da.

Jeśli masz już jeden wieeeeelki pdf z tymi wszystkimi dwg, to albo trzeba tego pdf-a porozcinać, albo moja wiedza tu nie wystarczy.

A nie możesz zrobić tego w Libre Office. Dokument tworzysz z odnośnikami a następnie całość eksportujesz do pdf. Ja bym tak próbował.

Spróbuje sposób Jaahquubel_ dziękuje:)