Tworzenie stron www - kurs - pomoc!


(Biedrionka) #1

Witam!

Bardzo proszę Was o pomoc - poszukuję dobrego kursy dla (totalnie) początkujących z zakresy tworzenia stron www (html. css, adobe dreamweaver, flasz lub photoshop). Jestem osoba pracującą tak więc interesuje mnie kurs w trybie weekendowym lub zaocznym (zaoczny - w Lublinie). A e-learnig...to już marzenie :slight_smile: Jeżeli ktoś z was podałby mi namiary na takowy kurs będę bardzo wdzięczna! !!

mój e-mail biedrionka@wp.pl

Na razie naukę rozpoczęłam od studiowania książki Head first Html with CCC:)

pozdrawiam

Justyna


(batmomobil) #2

Na początek polecam stronę:http://www.kurshtml.boo.pl/


(Sawyer47) #3

Warto też zobaczyć http://kurs.browsehappy.pl/


(Pbk24) #4

Zobacz też na

http://www.eduweb.pl/

Tam są do kupienia videokursy, z zakresu który ciebie interesuje. Niestety kursy są płatne i może się tego trochę uzbierać.

Sam korzystałem z kursu Flasha CS3 i jest to wyjaśnione w przystępny sposób - co i jak nacisnąć, jakiego kombinacje klawiszy itp.


(Blady214) #5

Najlepiej kupić książki wydawnictwa Helion. Ja dzięki nim nauczyłem się HTML, XHTML, JS, CSS oraz podstawy PHP, tak więc książki są godne polecenia. Jeśli ogarniesz języki tworzenia stron, to i programy z czasem sam będziesz ogarniał.

Polecam także to: http://peb.pl/webmastering/757140-fs-ku ... adobe.html dowiesz się dzięki temu jak poprawnie tworzyć layouty. (jeśli link wygasł, to i tak wiesz czego szukać, pełno tego na necie :P)


(Biedrionka) #6

Dziękuję Wam serdecznie za info.

Jestem w stanie nawet skorzystać z płatnego kursu (...poza zdobytą wiedza jest "papierek" dla pracodawcy)


(Marcin E Pc) #7

Od tego polecam zacząć naukę. Jeżeli już opanujesz zakres materiałów z tej strony to polecam ksiażkę, jest naprawde genialna. Po tych książka można już pisać naprawdę ciekawe strony, jednak mało dynamiczne. Do dalszej nauki

[PHP/MySQl] polecę PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty. Wydanie czwarte. Oczywiście to dalej nie koniec, bo jeszcze dobrze by było umieć Ajax i JavaScript, ale podane ksiażki to naprawdę solidny kawałek wiedzy.


(system) #8

Jeżeli znasz angielski chociaż trochę polecam serię W3Schools :slight_smile:

HTML:

http://www.w3schools.com/html/default.asp

CSS:

http://www.w3schools.com/css/default.asp

A tutaj wszystkie dostępne kursy:

http://www.w3schools.com/sitemap/default.asp

Oczywiście nie trzeba nic płacić, a są nawet "ćwiczenia" (przycisk "Try it for yourself")

Pozdrawiam i życzę powodzenia w nauce :slight_smile:


(Piotr Wilczek24) #9

Witam

Polecam znakomity kurs:

http://www.gowork.pl/programy_promocyjne,8


(Biedrionka) #10

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Co do kursu http://www.gowork.pl/programy_promocyjne,8 - wygląda imponująco, jednak czy jako zupełnie zielona w temacie osoba (podstawy HTML znam) dam radę? Czy taki kurs pomoże mi znaleźć lepsza pracę...