Tworzenie strony www z końcówką pl

Drodzy,

 

Mam do was ogromną prośbe! Chciałbym stworzyć włąsną stronę biznesową i nie mam o tym zielonego pojecia z czym to się je a co najważniejsze z jakimi kosztami.

Są może tutaj tak bardzo życzliwe osoby ,które mogły by mi to opisac krok po kroku w podpunktach? Zdaje sobie sprawe ze tego jest dużo aczkolwiek kto pyta nie błądzi. Jeżeli za dużo pisania jest tutaj na forum to będe bardzo wdzięczny jak ktoś by mi opisał te wszystkie kroki (szczegółowo) i wysłał na maila. bogdanlysiak@yahoo.pl  

 

Bardzo dziękuje za zrozumienie i pomoc w tak obszernym temacie.

Nie da się takich rzeczy napisać w punktach. Poza tym nauczenie kogoś jak ma zrobić stronę internetową to za to się płaci. Za Free to można nakierować na rozwiązanie jakiegoś problemu. Powiem ci tylko że musisz się zdecydować czy ma to być CMS czy inna technika. Potem jaki hosting, domena itd. Może ktoś się znajdzie kto ci to wszystko przekaże

Tutaj szukasz darmowej pomocy, a od kogoś weźmiesz parę stów?

Czytanie poradników mogę polecić, o zakładaniu stronek ich nie brakuje.

  1. Kup hosting czyli miejsce na stronę

  2. Kup domenę czyli adres strony

  3. Przez ftp wrzuć na swoje miejsce na serwerze swoją przygotowaną wcześniej stronę w html bądź jakiegoś CMS.

 

I tyle.

  1. Profit

Poczytaj o wordpresie…kilka dni i postawisz własną strone;)

Wejdź na eduweb.pl i tam kup sobie kurs z tworzenia stron, albo czytaj blogi, książki. Od tego ile poświęcisz czasu będzie zależało czy Twoja strona będzie wyglądała jak te z lat 90 tych, czy jak coś przypominającego współczesne strony.

Wordpress całkiem spoko start, zawsze  można jednak spróbować się od razu z CMS-em (którymś z lepiej udokumentowaniach i szerzej używanych). Na hosting warto na 7 dni testu (darmowego) ogarnąć sobie *********.pl Jeżeli się spodoba to zostać. Osobiście korzystam i nie mam zastrzeżeń. (jest domena .pl)

Zerknij do tego wątku:

http://forum.dobreprogramy.pl/strona-internetowa-koszt-t482351/?p=3084216