Tworzenie strony

Witam mam nastepujacy problem wykupilem domene na az.pl z rozszerzeniem pl. Z okazji ze obecnie moja strona ma zawierac jedynie dane firmy i nic wiecej niewykupywalem serwera platnego. Zarejestrowalem sie na lua.pl i tam dostalem serwer. opowiem co zrobilem by zamiescic swoja strone w necie

Po pierwsze zrobilem w wordzie opis firmy i zapisalem w html . Dostalem katalog z plikiem index.html ktory po klikniecu otwiera sie w rpzegladarce

  1. W serwisie az.pl po zarejestrowaniu przekierowalem dns z az na dnsy lua

  2. nastepnie w serwisie lua dodalem domene infopomiar.pl

Poprzez total comander zalogowealem sie na serwer lua i wgralem plik z katalogiem ktory utworzyl mi word…

I teraz moj zasob wiedzy sie skonczyl niewiem co dalej…:confused:

strona moja niedzila dalej jak niedzialala:)

Pomocy

first: o domenie “az” chodzą różne tematy sprawdz w googlach co o nich piszą

second: poczekaj na odpowiedzi z serwera

third: nie rób tego w WORDZIE !

pozdrawiam i co do AZ - współczuję :slight_smile:

A index.html na pewno znajduje się w katalogu głównym serwera?

Sądząc po tym:

pewnie nie :smiley:

sonnor,

o az mam zupełnie inne zdanie niż Ty, ale być może dlatego, że mam u nich jeszcze troche domen. Zadowolony zawsze w 100% z ich usług jestem. Rejestracja domeny to kwestia paru chwil. Całkiem spoko panel, ceny też niczego sobie. Obsługa przyjemna i miła.

Oczywiscie ze tak index w głównym…

Możesz czekać do 72h na cośtam z DNS :stuck_out_tongue:

Albo wpisz adresstrony.pl/index.html (czy jaki tam masz format)

Czasami pomaga :stuck_out_tongue:

//edit

Tak patrząc na twoją strone może byś usunął index od lua.pl?

bodajrze index.htm :slight_smile:

Mała uwaga nieco off topic: radzę skorzystać z porządnego edytora HTML. Firma oferująca ‘usługi informatyczne’ powinna mieć kod strony choć odrobinę mniej tragiczny niż ten generowany przez Worda :wink:

Stary nie popisałeś się :smiley: , tytuł z teamplatki w ogóle jakaś taka badziewna. Na pewno nie nawiązałbym współpracy z taką firmą. Zainteresuj się i wynajmij kogoś kto Ci to pożądnie zrobi , chyba że chcesz tracić potencjalnych klientów.

No i nie rozumiem dlaczego! !!

On nie prosił o ocene strony tylko o pomoc, a jaka jego strona jest to już jego sprawa może mu się podoba :slight_smile:

Sądze że strona powinna podobać się klientowi…