Tylefon z WiFi jaki poradzisz

(Foince) #1

szukam fona z WiFi jakieś fajnego i dobrego co ty byś polecił. a tak ap ropo czy SE k850i ma WiFi??

(Ircopek) #2

WIFI a modul GPS to nie to samo !!

(Foltyn2) #3

wifi jest darmowe.

Co do GPS- jest to nawigacja i te sprawy :slight_smile:

wiem bo mam nokie 6020 :stuck_out_tongue:

(Raiden77) #4

Żeby korzystać z WiFi musisz znaleźć się w zasięgu hot-spota. Samo połączenie poprzez WiFi jest darmowe.

Co to jest WiFi -> http://pl.wikipedia.org/wiki/WiFi

Co to jest hot-spot/access point -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Access_point

(eyeti) #5

Hot - Spoty niektórych operatorów np Orange są płatne

(Foince) #6

przeczy talem juz co to jest i czy ja mógłbym sobie tego całego hot-stopa czy jak tam w domu z robić tylko dla siebie

(system) #7

Można wystarczy router bezprzewodowy...a co do telefonu to zależy ile masz kasy...Nokia E65,51 choć wybrałbym e51,Nokia N82 i inne.

(Geralt Z Rivii666) #8

nokia n95 ma wi-fi u siebie w domu używam jak komp jest zajęty :twisted:

(Raiden77) #9

Mam Samsunga i600 i w centrach handlowych łaczyłem się z Orangowym hot spotem za darmo. Gorzej z Erą lub Plusem.

(Djtot) #10

Ja mam SPV M3000 i jestem zadowolny. 600-700zł uzywany. Tata ma E65 900zł nowy i też jest zadowolony :stuck_out_tongue:

Co do hotspotów to darmowych i w ogóle w Polsce jest ich bardzo mało. Ja za darmo spotkałem się z 2. W centrum M1 w media markcie i w Silesia Cisty Center obok empika vatenfal daje za free neta. No i parę razy do jakiegoś nie zabezpieczonego z domu wszedłem xD

(Onimusza666) #11

polecam nokię N95 którą sam posiadam minus to bateria reszta ok.tańszy od nokii jest sony ericson k850i podobne bajery jeżeli wybierać to z tych dwóch-no ale każdy ma swoje zdanie i gust albo coś z PDA np.asus p750

(Geralt Z Rivii666) #12

tak bateria w n95 to jakiś żart i to ponury po 3-4 miesiącach trzeba ją codziennie ładować PDA to też dobre rozwiązanie tylko żeby karty sim używał

k850i jest dobry sam zastanawiam się nad wzieciem go zamiast n95

(Onimusza666) #13

tak bateria to porażka zasięg(u mnie na chacie)słaby nokia5300 którą też mam też ma słaby zasięg(widocznie nokie tak mają)sony er.W300i w tej samej sieci-zasięg super.Też podoba mi się seK850i-podobne parametry lepsza bateria-ponoć słabsze zdjęcia-nokia 8GB-stereo-to duży plus.ASUS p750 to PDA z GSM czyli wkładasz sima -dzwonisz -smsy wysyłasz ma wifi zgodny zG3 4GB fajny kawałek sprzętu trochę większy od N95