Tylefon z WiFi jaki poradzisz

szukam fona z WiFi jakieś fajnego i dobrego co ty byś polecił. a tak ap ropo czy SE k850i ma WiFi??

WIFI a modul GPS to nie to samo !!

wifi jest darmowe.

Co do GPS- jest to nawigacja i te sprawy :slight_smile:

wiem bo mam nokie 6020 :stuck_out_tongue:

Żeby korzystać z WiFi musisz znaleźć się w zasięgu hot-spota. Samo połączenie poprzez WiFi jest darmowe.

Co to jest WiFi -> http://pl.wikipedia.org/wiki/WiFi

Co to jest hot-spot/access point -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Access_point

Hot - Spoty niektórych operatorów np Orange są płatne

przeczy talem juz co to jest i czy ja mógłbym sobie tego całego hot-stopa czy jak tam w domu z robić tylko dla siebie

Można wystarczy router bezprzewodowy…a co do telefonu to zależy ile masz kasy…Nokia E65,51 choć wybrałbym e51,Nokia N82 i inne.

nokia n95 ma wi-fi u siebie w domu używam jak komp jest zajęty :twisted:

Mam Samsunga i600 i w centrach handlowych łaczyłem się z Orangowym hot spotem za darmo. Gorzej z Erą lub Plusem.

Ja mam SPV M3000 i jestem zadowolny. 600-700zł uzywany. Tata ma E65 900zł nowy i też jest zadowolony :stuck_out_tongue:

Co do hotspotów to darmowych i w ogóle w Polsce jest ich bardzo mało. Ja za darmo spotkałem się z 2. W centrum M1 w media markcie i w Silesia Cisty Center obok empika vatenfal daje za free neta. No i parę razy do jakiegoś nie zabezpieczonego z domu wszedłem xD

polecam nokię N95 którą sam posiadam minus to bateria reszta ok.tańszy od nokii jest sony ericson k850i podobne bajery jeżeli wybierać to z tych dwóch-no ale każdy ma swoje zdanie i gust albo coś z PDA np.asus p750

tak bateria w n95 to jakiś żart i to ponury po 3-4 miesiącach trzeba ją codziennie ładować PDA to też dobre rozwiązanie tylko żeby karty sim używał

k850i jest dobry sam zastanawiam się nad wzieciem go zamiast n95

tak bateria to porażka zasięg(u mnie na chacie)słaby nokia5300 którą też mam też ma słaby zasięg(widocznie nokie tak mają)sony er.W300i w tej samej sieci-zasięg super.Też podoba mi się seK850i-podobne parametry lepsza bateria-ponoć słabsze zdjęcia-nokia 8GB-stereo-to duży plus.ASUS p750 to PDA z GSM czyli wkładasz sima -dzwonisz -smsy wysyłasz ma wifi zgodny zG3 4GB fajny kawałek sprzętu trochę większy od N95