Tylko do odczytu ;/

witam:) mam taki glupi problem mam nową nagrywarke, CD-brak, i jak skopiuje pliki z plyty na dysk to mam atrybut “tylko do odczytu” i nie moge zmienic nic w pliku dlaczego? jak to zmienic bo zielony jestem :slight_smile: :frowning:

prawy przycisk myszy (na pliku) => właściwości=>atrybuty i wyłączasz “tylko do odczytu” 8)

tak tow iem :):slight_smile: ale jak zrobic zeby skopiowany plik był “archiwalny” a nie “tylko do odczytu” :):wink:

No ale nie rozumiem…Detektyw ci powiedział,więc w czym problem?? Nie masz takiej opcji??

prawy klik >> właściwości >> Zaawansowane …ptaszkujesz Plik jest gotowy do archiwizacji.

czyli każdy plik bym musial zmieniac jak skopiuje z CD :D:D kiedy tak nie mialem jak mialem CD teraz mam samą nagrywarke i taki mam problem;/

fryzjer84 zawsze jak skopiujesz jakis plik z plyty CD to bedzie on mial zaznaczone TYLKO DO ODCZYTU niewazne czy skopiujesz przez nagrywarke CD-ROM czy DVD :slight_smile:

A to akurat nie jest zgodne z prawdą

Z każdą płytą tak się dzieje :?: Podejrzewam, że te pliki miały ten atrybut zanim zostały nagrane na płytę.

z każdej płyty jak skopiuje pliki to mają atrybut “tylko do odczytu” kiedys tak nie mialem :frowning: pomozcie co mam zrobic:(:(??

nie musisz z każdym plikiem tak robić, wez poprostu zaznacz grupe plikow wtedy wylacz tylko do odczytu !!

wiem wiem:) ale czemu tak mam wy tez tak macie?:(:(;/

Nie, ja tak niemam.