Tylko jeden rdzeń działa?

Witam

Zainstalowałem sobie program Everest i w zakładce Procesor mam obciążony tylko jeden procesor - SCREEN -

ae463e9fa1e2.jpg

Programem Orthos w menadżerze urządzeń - zakładka wydajność coś takiego a w zakładce Procesy ORTHOS.exe miał koligację na CPU1 i CPU2

Podczas uruchomionego Orthosa były w Everest tylko przy Rdzeniu nr.2 - 100% a w Pierwszym 0% . ;/

6f1cf45f9235.jpg

Umie to ktoś odczytać ? Czy działają oba czy tylko jeden? a jak jeden to jak go włączyć ?? :smiley:

Jaki masz system jesli 32 bitowy to sie nie dziw i zainstaluj 64 bitowy

Uruchom dwa orthosy jednocześnie i wtedy sprawdź :slight_smile:

Najlepiej w menedżerze zadań sprawdź obciążenie rdzeni.

flipmoto to czemu na

xp sp3 32bit mam 60 fps na ultra w crysisie

a na windows seven 64bit tylko 40 fps na ultra ??? w tym samym miejscu ?

ten 64bit to pic na wode i te 3,5gb czy 4gb ram różnicy nierobi

jak to wyjaśnisz? zapewne milczeniem ;p

Chcecie mi powiedzieć że jak nie będę miał Windows XP SP3 64bit to o działaniu drugiego procka mogę sobie wybić z głowy!? :o

Bzdura, 64-bitowość nie ma nic do obsługi przetwarzania równoległego. Już długo przed powstaniem procesorów 64-bitowych Windows obsługiwał więcej niż 1 procesor.

Nie wiem czym jest program Orthos, ale czy używana przez Ciebie wersja na pewno potrafi równoległe używać więcej niż jeden procesor?

posłuchać dobrych opinii o Windows 7 wszędzie można ;p

ale jak sie zrobi test to wtedy ^^^ :shock: :smiley:

Microsoft kupuje recenzentów i tak to działa ;p ze wszędzie dobre opinie ^^^

co do mojego xp sp3 mam wszystko to co najnowsze systemy od przeźroczystości do zanikania aplikacji takie ■■■■■ółki ;p za co M$ żąda za to 1200zl? ;p

ale wole mieć 45 FPS w GTA IV niz 25 FPS w Windows 7 ^^^^

GTA IV też mi idzie na jednym Procku a przecież ta gra jest na pewno napisana pod więcej niż jeden … :frowning: