"tylko jedna reklama" w TVN

Co sądzicie o nowej “przejściówce” TVN’u: "Tylko jedna reklama?

Leci to zaraz po filmie/programie, pisze “tylko jedna reklama”, leci reklama

N i znów przejściówka i lecą dalej najnormalniej w świecie reklamy :?

To swego rodzaju oszustwo, co o tym sądzicie?

Człowiek ogląda “sędzia Anna M. Wesołowska”, widzi “tylko jedna reklama”, więc nie przełącza, a dalej lecą znów inne reklamy, więc zawiedziony człowiek przełącza np. na Polsat. Wynikiem tego, jest większa oglądalność reklamy N poprzez oszustwo. Co o tym sądzicie? Jakie są wasze opinie?

mafios19

gadasz jak byś się dopiero urodził i nieznał życia :?

całe życie jest oszustwem przywyknij do tego ;]

Zwyłke warcholstwo ze strony tvn, również mnie to denerwuje :?

Tyle to ja wiem. Wiem też, że oszustwo jest nielegalne i złe :stuck_out_tongue:

ekhem…

No to mam bratnią duszę :P:P w tych zamyślaniach…

Nie wiem czy pamiętacie mistrzostwa śwata w piłce nożnej 1994 rok w USA , operator który obsługiwał transmisje poinformował że w czasie meczu co 15 min będzie nadawał 30 sek reklamy , nie pomagały naciski FIFA , pomogła dopiero solidarność telewizjii z całego świata które to ekipy odmowiły bezpośrednich transmisjii meczów i początkowo zakupiły tylko retransmisje , operator USA aby nie zbankrutować musiał zgodzić się na wycofanie reklam. Ah, 15 minuta meczu pada bramka a kibice oglądają reklame.

A niewiesz ze telewizja kłamie :slight_smile:

tu nie chodzi o 1 reklama w czasie przerwy tylko 1raz w czasie całego programu :stuck_out_tongue: nie np. zaczyna sie film, przerwa, po 40 minutach znowu, tylko raz :slight_smile: tak sobie to obczaiłam bo sie tez kiedys zastanwaiałam :wink:

Nie no, to jest totalnie bezczelne. Takie coś… [’]

Jeszcze nigdzie takiego czegoś nie widziałem. Totalne dno ze strony TVNu.

“Tylko jedna reklama” dotyczy tylko reklamy “n”

Może to takie wprowadzenie, że w “n” bedą emitować tylko jedna reklame na przerwe 8)

Bezsens…

:ziew:

też mi się to niepodoba.

z tą “tylko jedną reklamą” chodzi o to, żeby widz koniecznie zobaczył reklame n, bo po co przelaczac na inny kanal jak i tak “zaraz” bedzie kontunuacja przerwanej emisji? ci z tvn’u to niezłe cwaniaczki.

E tam… Mnie to rozśmieszylo jak widzięłm 1 raz.

Ogladam ogladam patrze a tu tylko jedna reklama… wiec ogladam tą reklame jeszcze jedną i jeszcze po 10 min zaczołem się śmieć. :slight_smile: :mrgreen:

To już jest długo dosyć… Ludzie i tak już więdzą, że po reklamie "n’ dalej będą reklamować balsamy do ciała itp. i i tak przełączają :slight_smile:

karolzet dokladnie. na poczatku to moze dziwic ale teraz? pod wzgledem przepisow nie ma tu zadnego oszustwa. napisali “tylko jedna reklama” pokazuja reklame n. kiedy ta sie konczy nastepuje zamkniecie bloku reklamowego z “tylko jedna reklama” i otwarcie kolejnego bloku juz takiego jak zawsze. to po prostu glupi haczyk, wiadomo ze ludzie pojda na to tylko za pierwszym razem ;]

tylko jedna reklama jest po to aby zatrzymać widza na tym kanale, ponieważ gdy są reklamy zawsze się przełącza, ale jak widać ze tylko 1 reklama to się zostawia i widz oglada reklamę N i moze się do niej przekonać a potem są zwykłe reklamy i człowiek dalej je ogląda, bo juz mu się nie chce przełączać więc ulega presji reklam, więc je oglada, więc może być skłonny kupić dany produkt - prawa reklamy :stuck_out_tongue:

A ja ma pytanie do malkontenów :arrow: Czy zapłaciliście TVN złamanego grosza za oglądanie ich programu ??

Skoro ogólnodostępna stacja utrzymuje się tylko z reklamy to ma prawo do różnego rodzaju tricków reklamowych.

To jest tak samo jak z prgramami adware, używasz za darmo ale w zamian oglądasz reklamy :!:

Czy macie tylko jeden przycisk na pilocie z napisem TVN :roll:

Nie podoba Ci się, oglądasz inną stację nie nadającą tak nachalnych reklam.

Np. Polonia 1, albo telezakupy Mango

:hahaha:

Ja jak pierwszy raz zobaczyłem TO to myślałem że rzeczywiście poleci “tylko jedna reklama” ale oczywiście to nie realne w tych czasach. Nie powinno tak być 8)

no właśnie, bardziej można by się oburzać na TVP, która zdziera kasę za abonament, a drugą stroną ciągnie kasę z reklam. Poza tym emitowane przez nich programy są średnio interesujące, a filmy to same starocie :?

Ale zwróć uwagę, że na TVP żaden program nie jest przerywany reklamami…

no jeszcze by tego brakowało :?