Tylko na jedenej grze komp wyłącza się!?

(Pavel100) #1

Problem pojawił sie z Call of Duty Modern Warfare 2 po jakiś 10 minutach po odpaleniu komp restartuje się. Pozostałe gry (około 5-ciu) działają bez zarzutu na najwyzszaych ustawieniach np COD4 Moder Warfare pierwsza cześć chodzi jak złoto czy Fifa10 lub NFS. Mam Radeona HD4850 z Zalmanem 512Mb 256-bit,4GB ram, Core 2 Duo 2.93 Ghz, zasilacz 500W....Po tym jak komp zrestaruje się sprawdzam szybko Everestem temp. na obydwu rdzeniach jest około 98-100,gdy normalnie na w trakcie pracy zwykłej na kompie jest 56-60. Czy karta sie przegrzewa czy procek??? Chciałbym jeszcze pograć w tą gre :!: :frowning: HELP! !!

(Robert Zgrzebnicki) #2

Procesor się ewidentnie przegrzewa i to powoduje niestabilność.

(ADR1991) #3

I nie ma co się dziwić, że się wyłącza. Przeczyść chłodzenie na procesorze, a jak to nie da to zainwestuj w lepsze, bo procka szkoda. A jak z temperaturami na karcie graficznej?

(Pavel100) #4

No właśnie nie wiem jak jest z tym Everestem, nie wiem która ikona jest podpisana do karty graficznej. Mam takie coś Temperatura.: Procesor numer jeden/rdzen nr1 oraz procesor nr1/rdzen nr 2 i trzecia ikona Temperatura: Procesor(tak ogólnie).Reszta ikon to pozostałe rzeczy w kompie. ALe nie wydaje sie wam dziwne ze tylko na tej jednej grze sie tak restartuje???

(ADR1991) #5

Może trochę dziwne, ale tak czy siak chłodzenie zalecam wymienić. Otwórz także obudowę, to troszkę temperatura może spać.

(Dawid Czernek) #6

Skorzystaj z tego programu : http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Home-Edition,Program,Windows,11558.html

Wejdź w zakładkę czujnik i daj nam screena z napięć i temperatur.

(Eidems) #7

zal, składacie komputery na starych zasilacz, chlodzenia zakładacie bez pasty, nie montujecie dodatkowego chłodzenia i sie pytacie czemu się resetuje?