Tylko na jedenej grze komp wyłącza się!?

Problem pojawił sie z Call of Duty Modern Warfare 2 po jakiś 10 minutach po odpaleniu komp restartuje się. Pozostałe gry (około 5-ciu) działają bez zarzutu na najwyzszaych ustawieniach np COD4 Moder Warfare pierwsza cześć chodzi jak złoto czy Fifa10 lub NFS. Mam Radeona HD4850 z Zalmanem 512Mb 256-bit,4GB ram, Core 2 Duo 2.93 Ghz, zasilacz 500W…Po tym jak komp zrestaruje się sprawdzam szybko Everestem temp. na obydwu rdzeniach jest około 98-100,gdy normalnie na w trakcie pracy zwykłej na kompie jest 56-60. Czy karta sie przegrzewa czy procek??? Chciałbym jeszcze pograć w tą gre :!: :frowning: HELP! !!

Procesor się ewidentnie przegrzewa i to powoduje niestabilność.

I nie ma co się dziwić, że się wyłącza. Przeczyść chłodzenie na procesorze, a jak to nie da to zainwestuj w lepsze, bo procka szkoda. A jak z temperaturami na karcie graficznej?

No właśnie nie wiem jak jest z tym Everestem, nie wiem która ikona jest podpisana do karty graficznej. Mam takie coś Temperatura.: Procesor numer jeden/rdzen nr1 oraz procesor nr1/rdzen nr 2 i trzecia ikona Temperatura: Procesor(tak ogólnie).Reszta ikon to pozostałe rzeczy w kompie. ALe nie wydaje sie wam dziwne ze tylko na tej jednej grze sie tak restartuje???

Może trochę dziwne, ale tak czy siak chłodzenie zalecam wymienić. Otwórz także obudowę, to troszkę temperatura może spać.

Skorzystaj z tego programu : http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Home-Edition,Program,Windows,11558.html

Wejdź w zakładkę czujnik i daj nam screena z napięć i temperatur.

zal, składacie komputery na starych zasilacz, chlodzenia zakładacie bez pasty, nie montujecie dodatkowego chłodzenia i sie pytacie czemu się resetuje?