Tylko potrzebne programy na Windows Vista Home Basic

Witam

mam pytanie jakie programy są najbardziej potrzebne na Viste bo mam problem z dyskiem i niestety mam do przeznaczenia na wszystko tylko ~20 GB

prosze o pomoc

Sama powinnaś wiedzieć do czego wykorzystujesz swój komputer i jakie oprogramowanie jest ci niezbędne.

Przeglądasz pdf - dla zaoszczędzenia miejsca instalujesz Foxit Reader zamiast Adobe Reader

Potrzebujesz nagrać płytę - wybierasz np. ImgBurn zamiat Nero

Przykładów można mnożyć ale tak jak zaznaczam na początku to ty powinnaś wiedzieć co ci jest niezbędne do pracy.

chodzi mi głównie o programy zeby system dzialal sprawnie co moge usunąć bo mam kilka plików o tej samej nazwie np. MSXML 4.0 SP 2 czy VIA Platforma Menager … czy też Test Online Diagnostic - czy to wszystko jes potrzebne??

Ja np. używam:

menadżer plików: directory opus

odtwarzacz muzyki: aimp2

komunikator: pidgin

przeglądarka + klient poczty: Opera

Do nagrywania płyt tylko i wyłącznie: Ashampoo Burning Studio 6 FREE (wypala również obrazy płyt).

Wszystko zależy do czego będziesz używać kompa.

ale mi nie chodzi o programy do np nagrywania płyt czy słuchania muzyki ogladania filmów …

Wpisujesz w google nazwe programu i o nim czytasz, jezeli Ci sie nie przyda to ->trash

CCleaner, Odkurzacz, TuneUP

o tego typu programy ci chodzi ??

a jesli mam 4 x plik MSXML 4.0 SP 2 ?? to co wtedy??

jeśli w kilku lokalizacjach to możliwe że są potrzebne, mają jednakowy rozmiar ??

tak mają ten sam rozmiar

Evcia123:

Ale o co ci chodzi ? bo takich programów jak Test Online Diagnostic nie ma w systemie Windows. Jeżeli nie sprecyzujesz pytania wątek poleci do kasacji.