Typ dostępu do Gmaila nie zgadza się

Dobry wieczór wszystkim specjalistom, z góry dziękuję za poświęcenie czasu na czytanie tego posta bo będzie długi. Ostatnio sprawdzałem ostatnie sesje dostępu do Gmaila i z popołudnia było mnóstwo sesji typu przeglądarka a ja używam tylko telefonu (aplikacji gmail) bo mój netbook to staruszek. Oczywiście żeby taką aktywność na gmailu sprawdzić trzeba było ustawić przeglądarkę w telefonie jako wersję komputerową ale tą aktywność w historii dostępu do Gmaila rozpoznałem bo był czas zero sekund temu nazwa przeglądarki i oznaczone jako aktywna sesja. Ale tych z południa nie rozpoznaje bo powtarzam ze korzystam tylko z apki gmail, adres IP tych typów dostępu jest mój

Na dodatek był typ dostępu aplikacja autoryzowana z dziwnym adresem który udało mi się znaleźć na internecie https://www.ip-lookup.org/location/946277197574-f7mp4v1faacb1ndtpsliojjgcjbv16it.apps.googleusercontent.com

Strona malwaredomainlist podaje że te hosty to wirusy 53a26e4dd19c.jpg - NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów

Natomiast tutaj na angielskim forum najbardziej punktowana odpowiedź twierdzi że to coś od usługi google google chrome - What is 1e100.net and why do I have TCP ports open to it? - Super User

W kwestii typów dostępu „przeglądarka” obawiam się że mam zhackowany telefon poprzez włam do routera bo dużo osób z którymi obecnie jestem bardzo skłócony zna moj adres ip ten który widać jak się wpisuje w Google na stronach typu „sprawdź moje ip” i znało hasło do mojego wifi, którego nie mogę zmienić, bo za Chiny ludowe nie chce mnie wpuścić do ustawień routera ani ze staruszka netbooka ani z żadnej przeglądarki na telefonie. A nie wiem czy technik od mojego dostawcy internetowego zgodzi się przyjechać bo jakiemuś gościowi (mi) zachciało się zmiany hasła.

A co do kwestii tej aplikacji to podejrzewam że to jakis wirus. Co ja mam robić? Hasła do kont google zostały zmienione przeze mnie już dawno i włączone uwierzytelnienie dwuskładnikowe.

Jestem bezsilny. XXI wiek a człowiek nie może sobie zmienić samemu hasła do wifi

Nie możesz zresetować routera do ustawień fabrycznych? Wcześniej sprawdź w internecie domyślny adres konfiguracji i hasło do routera (o ile nie ma na naklejce pod spodem urzadzenia).

Reset routera to dobry pomysł ale najwyraźniej Autor pytanie nie ma peceta tylko jakiegoś muzealnego netbooka i pewnie stare androidy, z których nie może się dostać na stronę panelu routera.

Może tak być, ale dobrze by było się chociaż dowiedzieć jaki błąd dostaje…

Jestem w tej kwestii totalnie zielony i jak raz zresetowałem router do ustawień fabrycznych to nie umiałem skonfigurować. A ta aplikacja autoryzowana to w końcu wirus czy jakaś usługa od google. Kto tu ma rację - malwaredomainlist czy użytkownicy z tematu na stronie superuser? Skanowałem to na virustotal i niby czyste z dodatkową informacja ze strona jest 404 - nie działa. Błąd przy próbie dostępu do panelu routera
ERR_CONNECTION_REFUSED

Tak, nie mam PC stacjonarnego. Kabel do routera jest podłączony do zoltego portu. W tym niebieskim - WAN, nie ma żadnego kabla o czytałem że czasami routery blokują dostęp jeśli nie ma połączenia z portem WAN.

Podaj dokładny model routera.

staruszka netbooka

Ma port LAN? Jaki tam jest system? Masz drugi kabel z końcówkami RJ45? Zresztą na czas konfiguracji możesz pożyczyć kabel, który normalnie łączy ? modem kablowy ? z routerem.

Moja milusińska EX mnie wykończy najgorszym sposobem - psychicznym. Jak nie włamanie na profil portalu fotka tak na messengerze ciągle zmieniają się klucze rejestracji same od siebie. ■■■■■ nie wytrzymam, nie śpię po nocy,

Szkopuł w tym że z tym telefonem była jakieś pół roku temu sam na sam moja byla i się zastanawiam czy ona jakiego keylogera nie zainstalowała wtedy i teraz korzysta

Już popadam w paranoje powoli przez tą psychopatkę.

Witam, mam problem z moją byłą która zna moje IP bo kiedyś gdy u mnie była w domu korzystając z okazji że dałem jej się w jej telefonie połączyć do mojego WiFi sprawdzila jakie mam IP korzystając ze strony która pokazuje nr IP. Kilkanaście dni temu rozstaliśmy się w konflikcie i teraz ona straszy mnie ze ma moje IP i włamie się na PC oraz smartfona. Może mi się ona teraz włamać przy kogoś pomocy na komputer albo co gorsza na telefon i czytać np to co piszę na Facebooku/Messengerze nawet jeśli dostęp do fb mam wzmocniony na kody sms? Kolega informatyk mówił że na telefon (mam z systemem Android) można się 10 razy łatwiej wlamać niż na PC :frowning: Jestem zdruzgotany

Podejrzewam, że nastąpiła poważna usterka, ale nie sprzętu, a użytkownika.

Zachowaj takie komentarze dla siebie

Ani aktualny adres bramy domyślnej nie skutkuje dostępem ani domyślny na spodzie routera. Router to tp link tl - wr543g. No nic, będę musiał zadzwonić do mojego dostawcy. Tylko co mu powiedzieć? Że chciałbym żeby przyjechał technik zresetować router czy żeby przyjechał zmienić mi hasło do wifi?

Takiego PWPKAK to ja jeszcze nie widziałem :stuck_out_tongue:

No tak bo to zupełnie normalne korzystać z Gmaila tylko w aplikacji na telefonie a mieć sesje z typem dostępu przeglądarka… Nie uzyskam tu pomocy widzę, ani na temat tego co to za aplikacja autoryzowana ani dlaczego typy dostępu się nie zgadzają. Zamiast tego prywatne wycieczki na mój temat. Fajne forum. Dobranoc.

Przecież to wszystko, to są Twoje słowa.