Tytuły ciekawych wciągających gier

Witam.Doszedłem do wniosku że bym sobie w coś pograł :lol: Gatunek naprawdę jest mi obojętny,gra ma wciągać i musi mnie zatrzymać przy kompie na długie godziny. Jakie polecacie gry na taki sprzęt?

* Procesor AMD Athlon 64 3200+ 2GHz

* 1.5 GB RAM

* Karta graficzna Radeon X550 256mb

www.4story.p warto grac :slight_smile:

Suffering - Zniewolony

Painkiller wszystkie edycje

Crazy Machines 1 + dodatki i 2

Prince of Persja Wszystkie edycje

Gears of war

Need for Speed Most Wanted/Undergrund 2 +1/ Carbon/Undercover

Thief wszystkie edycje

Oblivion

Ghotic I/II + noc kruka/III

Call of duty wszystkie edycje

Medal of honor airborne

Devil may cry 4

Clive barker’s Jericho!

Dead space

PURE

Quake 2/3/4 :smiley:

Max Payne 1/2

Serious sam 1/2

Dungeon Siege II

Fallout 3

PES 09

Far cry 1

Stalker - Cien czarnobyla

Unreal tournament wszystkie edycje

Age of empires wszystkie edycje

Syberia 1/2

Benoit Sokal: Paradise

Anno wszystkie edycje

Test Drive Unlimited

Halo 1/2

Lost planet

Frntlines : Fuel of war

Bioshock

The Club

Keyne&Lych

GTA wszystkie edycje :smiley:

Wystarczy, czy może jeszcze trochę? Bo to tylko 1/4 mojego pudełka z grami :wink:

Cyba - napisz,co lubisz,strategie,strzelanki,RPGi,problem jest taki,że każdy lubi jakiś gatunek gier,a inny go odrzuca

Ja jeszcze dodam stare ale jare Operation Flashpoint (Cold War Crisis + Resistance) i Kroniki Riddicka.

Moje ulubione gry, w które często gram to:

-Fable: The lost chapters (mała ilość głównych misji, ale jak się wykonuje misje poboczne, itp, to potrafi wciągnąć na kilka dni)

-Gothic oraz Gothic 2: Noc kruka (duża ilość misji głównych, jak i pobocznych, duża mapa, itd…)

-TES III: Morrowind (gra bardzo wciągająca, zwłaszcza gdy ktoś lubi gry z tego gatunku)

Jakbyś napisał jakiego gatunku gry preferujesz, jakie Ci się podobały, to może by było łatwiej trafić w Twoje gusta. Bo teraz to każdy może jedynie napisać tytuły gier, jakie jemu się podobały.

Ludziska, nie widzicie jaki sprzęt ma to odpalić? Proponujecie GTA 4 i Undercovera, o Bioshock nie mówiąc??? JA polecam NFS Underground 2, świetna ścigałka, najlepsza część NFS (według mnie), a ze strategii to koniecznie Kozacy.

Hmm ostatniego czasu grałem w sportowe (Virtua tennis 3,fifa 08,09),samochodówki (nfs most wanted) też mi się podobają :wink: no ale przeszedłem dosyć szybko i nuda ogarnęła. może coś typu GTA San Andreas np? Zastanawiałem się też nad Ojcem Chrzestnym (1 oczywiście).

A w Mafię grałeś?

co do mafii to polecam do niej ikarus mod fajniej się gra jak się widzi maluchy itp w swobodnej jeździe

Ze strategii to Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie i Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 2.

SWAT 4 polecam świetny multiplayer gram w to któryś rok już i mi się nie nudzi!

na twój sprzęt to bym polecił

Beyond good & evil

Resident Evil 4

Sillent hill 2

Bloodrayne 1

call of juarez

Unreal

Można tak wymieniać i wymieniać

Bambosz107 - Mam bardzo podobny sprzęt i gram w te gierki które tam wymieniłem. Na minimalnych detalach, ale gram :slight_smile:

Call Of Duty

Call Of Duty 2

Call Of Duty 4

BattleField 1942

IGI 2 Covert Strike

Return To Castle Wolfenstein

Wolfenstein Enemy Territory

Medal Of Honor Alied Assault

Medal Of Honor Wojna Na Pacyfiku

SWAT 4

Tony Hawk’s Pro Skater 4

Tony Hawk’s Underground 2

World Of Goo

Tomb Raider Angel Of Darkness

Są to moim zdaniem najlepsze gry, w jakie grałem, które działają na tej karcie graficznej. Tylko co do Medal Of Honor Wojna Na Pacyfiku nie jestem pewien.

PS. Jakbyś miał zamiar kupić “BattleField 1942 World War II Anthology”, to odradzam, ponieważ w każdym pudełku znajduje się niedziałający key do dodatku Secret Weapons Of WWII.