U-torent nie chce pobierać

witam was…

mam problem z u-torentem…a mianowicie mam łącze 2 MB z tp…przez kabelek…i chce coś pobrać z torenta albo innych stron oferujących ten sposób pobierania plików…i mam straszne wahana prędkości…powinno mi mniej więcej ciągnąc po 200-250 kb/s

a mam tak ze czasami idzie po 10-30 kb/s a czasami 70-100 kb/s a czasami od 200-250 kb/s i nie wiem o co chodzi…to kwestia złych koordynatorów w torencie co do mojego łącza i lokalizacji???

czy coś innego…

proszę o pomoc :frowning: :frowning:

Pobieranie w sieci bittorrent nie zależy tylko od twojej prędkości łącza ale również od tego z jaką prędkością ktoś te dane wysyła.

Nie tylko od prędkości ale od ilości udostępniających ten plik.

king395 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Masz łącze 2 mega bity, więc prędkość Twojego pobierania będzie wynosiła maksymalnie około 250 kilo bajtów. Zależność między tymi jednostkami to 8:1. Szukaj torrentów z największą liczbą seedów, wtedy więcej osób wysyła i szybciej się pobiera.

masz racje…zaczełem pobierać pliki co mają duo “P” i “S” prawie ciągle 160-230 kb/s dziękuje