Uaktualnienie BIOS-u

Witam

Od pewnego czasu zawiesza mi się komputer.

Wysłałem błąd do Microdoftu i dostałem takie coś:że jest to najprawdopodobnie wina starego BIOS-u.Jednakże, ten problem najprawdopodobniej został spowodowany przez błąd w pamięci o dostępie bezpośrednim twojego komputera (RAM). RAM jest głównym obszarem pamięci wewnętrznej, który komputer używa, by prowadzić programy.

Podczas analizy wypadku, zauważyliśmy podstawowe wejście / przetwarzać (BIOS) system wersję na tym komputerze nie zestawiają specyfikacji dla jednostka centralna (CPU), też znanego jako procesor, który jest zainstalowany na twoim komputerze. To może zdarzyć się kiedy nowszy procesor jest zainstalowany na starszej systemowej desce albo starszym BIOS. Używanie BIOS, który nie popiera zainstalowanego procesora może skończyć się załamaniach systemu Windows.

Mam pytanie jak mam uaktualnić BIOS,oto jego dane:

Typ BIOS’u Award

Typ BIOS’u Award Phoenix-Award BIOS v6.00PG

Informacja z BIOS’u Award V.P4XFCU A01 12-10-2002

Data BIOS’u systemowego 12/10/02

Data BIOS’u wideo 05/04/10

Nazwa płyty głównej Jetway P4XFCU

tu powinien być najnowszy

Nie działa sterownik :/(jakiś plik Bin,który zajmuje kilka kb)

Może nie znam się na tym,ale przydałaby mi się pomoc jak to zainstalować.

Idz do servisu za okolo 40 - 50 zł zrobią Ci to od ręki. A jak Ci nie wyjdzie(zwłaszcza że nigdy tego nie robiłeś) to może się skonczyc naprawą płyty lub kupnem nowej. Po prostu jeżeli operacja aktualizacji Biosu z jakiegoś powodu sie nie powiedzie to w ogóle nie uruchomisz kompa.

Jeżeli masz kogoś kto to robił i się zna na rzeczy to poproś niech Ci zaktualizuje Bios.