Uaktualnienie KIS 2010 do 2011 Teraz czy czekać

(MariuszListecki) #1

Otóż mam pewien problem jestem szczęśliwym użytkownikiem KIS 2010 Wersja PL

Mam problem bo wyczytałem że jest już wersja 2011 Tyle tylko że niema wersji polskiej jest tylko włoska i Angielska

Mam Może głupie pytanie ale mam czekać na wersje PL czy zaktualizować się już teraz bo nie będzie polskiej 2011?

Ma ktoś jakieś info na ten temat

(fiesta) #2

A niby dlaczego nie ma być wersji PL.

Rosjanie podpisali jakieś embargo na Polskę, czy ja czegoś nie wiem :stuck_out_tongue:

(MariuszListecki) #3

A kryzys może nie mają forsy na wersje PL

Wiele programów niema Lokalizacji PL

Z braku lachu to może być i wersja ENG A jak będzie Polska to po co mam się bawić w podwójną instalacje

(Leon$) #4

czekać

:slight_smile:

(Pbk24) #5

To jest puste gadanie. Jak masz KIS w wersji polskiej to musisz czekac na polską - kaspersky jakiś czas temu wprowadził regionalizację, a to oznacza, że angielska wersja językowa nie przyjmie polskiego klucza aktywacyjnego.

Wiem, bo tanio kupiłem sobie angielską wersję i chciałem zmienić na polską ... i ZONK (klucza nie przyjmuje). W odpowiedzi Kaspersky odpisał mi o wprowadzeniu właśnie tej regionalizacji.

Osobiście tego kompletnie nie rozumiem - komu służą takie ograniczenia?

(MariuszListecki) #6

Kasperskiemu

Nie wiedziałem o regionalizacji dzięki za info a ktoś wie Kiedy może wyjść 2011 doczekam sie do listopada

(Breitner) #7

Kaspersky

Napewno.

(mawro2) #8

Ja mam wersje polską KIS kupiłem rok temu w promocji iPlusa na 24 miesiące, dziś zainstalowałem KIS 2011 ENG ze strony Kasperskyego i mój klucz przyjęło bez problemu.