Uaktualnienie KIS 2010 do 2011 Teraz czy czekać

Otóż mam pewien problem jestem szczęśliwym użytkownikiem KIS 2010 Wersja PL

Mam problem bo wyczytałem że jest już wersja 2011 Tyle tylko że niema wersji polskiej jest tylko włoska i Angielska

Mam Może głupie pytanie ale mam czekać na wersje PL czy zaktualizować się już teraz bo nie będzie polskiej 2011?

Ma ktoś jakieś info na ten temat

A niby dlaczego nie ma być wersji PL.

Rosjanie podpisali jakieś embargo na Polskę, czy ja czegoś nie wiem :stuck_out_tongue:

A kryzys może nie mają forsy na wersje PL

Wiele programów niema Lokalizacji PL

Z braku lachu to może być i wersja ENG A jak będzie Polska to po co mam się bawić w podwójną instalacje

czekać

:slight_smile:

To jest puste gadanie. Jak masz KIS w wersji polskiej to musisz czekac na polską - kaspersky jakiś czas temu wprowadził regionalizację, a to oznacza, że angielska wersja językowa nie przyjmie polskiego klucza aktywacyjnego.

Wiem, bo tanio kupiłem sobie angielską wersję i chciałem zmienić na polską … i ZONK (klucza nie przyjmuje). W odpowiedzi Kaspersky odpisał mi o wprowadzeniu właśnie tej regionalizacji.

Osobiście tego kompletnie nie rozumiem - komu służą takie ograniczenia?

Kasperskiemu

Nie wiedziałem o regionalizacji dzięki za info a ktoś wie Kiedy może wyjść 2011 doczekam sie do listopada

Kaspersky

Napewno.

Ja mam wersje polską KIS kupiłem rok temu w promocji iPlusa na 24 miesiące, dziś zainstalowałem KIS 2011 ENG ze strony Kasperskyego i mój klucz przyjęło bez problemu.