Uaktualnij windows" brak jakiegoś pliku! problem z zain

(Alfa1978) #1

tak jak wyżej w temaciku:( dziwne rzeczy robią się od jakiegoś czasu z moim kompem,wywala mnie z gier,niemogę wchodzić nieraz na strony internetowe,serwera nie może znajśc,itp.po prostu pomyślalem że uaktualnie system windows xp,włożyłem w tym celu cd z windowsem, odpaliłem uaktualni (zalecone) i kiedy skopiowało pliki, to wyskoczyło coś takiego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e5c5c61a919dceae.html

kiedy wciskam, Pomiń plik to pisze po chwili na czarnym screenie Nie można odnależć pliku ahz71tzz.sys.

Naciśnij dowolny klawisz,aby kontynuować.

kiedy wciskam dowolny.. wyskakuję na dole screenu, .. Instalacja nie powiodła się.Naciśnij dowolny klawisz, aby ponownie komputer zrestartować CO MAM ROBIć :cry: CO RADZIćIE??CZY TYLKO MNIE FORMAT CZEKA :frowning:

(Norbert Karwowski) #2

Ja też tak niedawno miałem,bo coś tam w systemie podczas instalacji usunął,nadmienił pliki :(.Zrobiłem format C i zainstalowałem od nowa i poszło.

Możesz jeszcze wejść w Windows ?

Jeżeli TAK to skopiuj te najważniejsze pliki/foldery na cd albo na inny dysk daj format a później je wklej.

Przy okazji syf Ci się skasuję.

(Alfa1978) #3

ja nie mogę :frowning:

też tak chcę :oops: ale jak zainstalować, jak cały czas szuka mi tego pliku,,aha,jak mam ...bo kiedy kompa włączam to mam do dyspozycjii,2 windowsy,czyli windows normalny,i ten drugi to instalator xp, jeśli w 3 sekundy nie " Î " /czyli strzałeczkę,do góry/ to automatycznie ,włączy się instalator xp,jak to ustawić żeby był tylko ten normalny windows xp-bez ustawiania?? mam nadzieje,że wiecie o co mi chodzi :oops:

(Pawel Pieczyrak) #4

Usuń zbędny wpis w pliku boot. W tym celu prawym przyciskiem myszy na ikonę mój komputer, zaawansowane i pierwsza zakładka od góry, w nowym oknie dialogowym pierwsze edytuj od góry. Po uruchomieniu notatnika usuń zbędny wpis.

Spróbuj zainstalowac Windows-a z innej płytki, Byc może płyta jest porysowana.

(fiesta) #5

Wiecie, ale również wiecie że na forum jest :szukaj:

oto jeden z efektów:

http://support.microsoft.com/kb/289022/pl

(Monczkin) #6

Może tak łaskawie poprawisz temat na konkretniejszy i normalny. Może ostrzeżenie podziała na Ciebie mobilizująco ??