Ubezpieczenie na życie


(sdlike) #1

Witam !
Poszukuje dla siebie ubezpieczenia na zycie, przede wszystkim ubezp. od smierci oraz dlugiej/trwalej niezdolnosci do pracy ?


(freshmeat) #2

A nie prościej byłoby w jakiejś firmie ubezpieczeniowej? Albo podejść do jakiegoś multiagenta?


(pocolog) #3

Wpisz w Google “agent ubezpieczeniowy” + nazwa twojej miejscowości. Poszukaj jakąś ładną dziewczynę i się umów na konsultację. Wątpię, abyś na tym portalu znalazł agenta ubezpieczeniowego z twojej okolicy.


(Pharun) #4

Kontakt na priv - jestem agentem ubezpieczeniowym


(piterbenks) #5

Oferty są kalkulowane indywidualnie. Rózna jest cena i zakres ubezpieczenia ( każdemu pasuje coś innego bo jedna osoba chce ubezpieczyć się od jednych czynników, druga od drugich czynników). Tak wieć dobrze byłoby się skontaktować z jakimś doradcą. Ewentualnie napisać do jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego.
Dość ciekawe pakiety ma na przykład Nationale Nederlanden: https://www.nn.pl/ubezpieczenia


(bachus) #6

Warto te dowiedzieć się w miejscu pracy, czy nie ma podpisanej umowy z jakaś firmą ubezpieczeniową. Duzi pracodawcy mają często całkiem dobre ‘deale’.


(redekk) #8

Tak W przypadku ubezpieczenia grupowego Zwykle takie ubezpieczenie jest o wiele korzystniejsze niz standardowe ubezpieczenie.jednak nie zawsze tak wieć warto jest się wczytać w ogólne zasady i porównać sobie to z mozliwością wykupienia sobie ubezpieczenia samodzielnie.
Dobrą opcja są często również indywidualne ubezpieczenia:
http://www.medi-tour.pl/1051,0,jak-wybrac-dobry-pakiet-medyczny-dla-pracownikow.html
Takie jak pakiety medyczne.