Ubezpieczenie samochodu

Witam! mam do Was pytanie ojciec chce mi podarować 1/2 samochodu po to by zniżki na ubezpieczenie na mnie już leciały. Ja mam prawo jazdy od września 2008 roku…mój ojciec ma znizki 60% a ja podobno mam zwyżke 50% i w ubezpieczalni powiedzieli że polisa będzie kosztowała ok 1400zł gdy mój ojciec normalnie płaci 275 zł za OC na rok… w m Banku znalazłem ciekawą oferte w której za ubezpieczenie samochodu na dwóch właścicieli wyniesie 400zł. Czy ktoś z Was ma tam wykupioną polise? Dzięki za odpowiedzi…

zobacz jeszcze w MTU albo generali

Mam ubezpieczenie w Generali także z ojcem jako współwłaścicielem i składka roczna to 340zł, gdzie w mBanku chcieli 390zł a w Link4 450zł.

ja bym na Twoim miejscu poszukal gdzie jeszcze, koledzy wyzej dobrze radza…ja mam ubezpieczenie w link4 bo z tego co zdazylem sie zorientowac to chyba tylko oni nie maja tez zwyzki za wiek…a to znaczaco obniza ceny OC>

Nie ma to jak takie ubezpieczenia, gdzie potem cieżko, o kase :wink:

ja poki co nie mialem z nimi problemow, w maju nie wyhamowalem przed typem ktory nie chcial jechac na pomaranczowym - oczywiscie moja wina, mimo ze on hamowal ostro, no ja mialem gorsze hamulce :slight_smile: - jakby nie bylo - pienaidze z OC mialem chyba w trzy tygodnie od wypadku…

Sprawdź też ofertę Commercial Union Direct. Ciekawe promocje teraz oferują. Ja jestem bardzo zadowolony z wyboru.

a ja wlasnie sie ubezpieczylem w L4, nie dosc ze zaproponowali mi najnizsza cene, to jeszcze udalo mi sie ich znizkami zejsc ze ceny o koljne 10%. niezle nie? :slight_smile:

z OC my nie korzystamy tak więc jego wypłacalność to już mniej ważna. Co innego z AC

no nie sposob sie z tym nie zgodzic, wiadomo ze przy OC kierujuesz sie cena przy AC wyplacalnoscia towarzystwa, i tutaj pojawia sie pytanie…jak ocenic rzetelnie towarzystwo? jakies propozycje?

PZU nigdy mi problemów nie stworzylo.

Teraz mam do czynienia z hestią (gosc we mnie wjechał 2 dni temu) i zobaczymy ile im zejdzie, oględziny samochodu po 2 dniach (w pzu na drugi)

wczoraj kumpel mi opowiedzial ze mial stluczke, sprawca byl w Link4 ubezpieczony, wybral opcje naprawy na kosztorys i zarobil 400zl…farciarz jeden…:slight_smile: