Ubezpiecznie samochodu

che sprzedac samochod. i ubezpiecznie mam do konca marca. dzis kupiec dzwoniac domniemowi ze jak chce sprzedac samochod musze miec ubezpiecznie wazne 1 mesiac. czy to prawda ?? samochod mam ubezpieczony w allianzie. i jeszcze jedno pytanie czy mozna wrazie czego wykupic ubezpiecznie 1 mies.

Nie, choć nie jestem pewien. Zapytaj w zakładzie ubezpieczeniowym. Poza tym, jeżeli nie składałeś papierów że chcesz zrezygnować z ubezpieczenia przynajmniej 1 miesiąc przed końcem to ubezpieczenie i tak ci przedłuzy umowe :stuck_out_tongue:

Twoja oszczędnośc w słowach czy klawiszy na klawiaturze, powoduje że po tytule posta trudno stwierdzić o co w nim biega.

Jeżeli temat nie zostanie nazwany konkretnie wątek trafi do :arrow: Śmietnika :!:

wiez co juz przesadzcie na tym forum. co ci sie nie podoba!! moge sie zalozyc o 100 zl ze kady wiedzial o co chodzi jak widzial ten temat. jak cos mozna zrobic ankiete i sie przekonasz :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

siedze na tym forum juz kilka lat i widze ze tylko wiecej sie czepiecie niz pomagacie!

No tak szcczerze to ja myslalem ze chodzi o pomoc w doborze firmy ubezpieczeniowej…