Ublock Origin - komunikat Google. Jak zablokować?

Bo jest idiota, chce korzystać, ale nie podać danych podstawowych. email / do reklam /i od tego są śmieciwe konta mail

Może być nawet na japuszko z dziurką…

Trzymam te konta ponad 11 lat. Gdy je tworzyłem, to w rubryce nr telefonu pisałem BRAK. Przechodziło. Gdy tworzyłem konto na FB, to w rubryce nr telefony wpisałem BRAK. Przeszło. Zero nazwiska, zero telefonu, zero adresu.
A korzystam z kont na zmianę - jedno do osobistych kontaktów, drugie, do powiedzmy biznesowych, a trzecie jest gromadzkie, gminne i do logowania się na stronach, ale nie do banku.
Co śmieciowe w tym?

Znaczy - idiot produkujet buble w temacie? To nastał sezon na ostrzał?

Na FB by mieć brak nazwiska trzeba było użyć chyba indonezyjskiego Proxy/VPN bo tam niby są dalej ludzie bez nazwisk.

https://www.download.net.pl/jak-ukryc-swoje-nazwisko-na-facebooku/n/3640/

Obecnie jakby sobie wpisać nazwisko do takiego konta to Facebook tam wciska imię.

Raczej dziwnie wygląda np. Antoni “z domu” Brak.


Na starych kontach Google może przechodził “pseudonim” i nie ma wycieku że komentuje nas ktoś na YouTube z prawdziwego imienia i nazwiska.

Antoni z domu Wyszedł.
Ha.

Czekaj @krystian3w, bo nie rozumiem a mam ten sam problem na chromium edge. I don’t care about cookies nie działa na cookies od google, a nasza ciasteczkowa zgoda tak? Nasza w znaczeniu polska ciasteczkowa zgoda.

P.S. Faktycznie działa.