Ubuntu 10.10 Netbook Edit. i problem z ustawieniem wygladu

Witam. Jestem zielony jeśli chodzi o linuxa lecz wczoraj sciągnąłem wersję 10.10 by mieć taki oto wygląd :

pozdr

djslacker ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif

Po co 10.10? jesteś 2 wersje do tyłu. 11.04 i 11.10 od razu włączą Unity.

Sprawdzałem wcześniej wersję 11.10 i tam jest już inny styl - boczny pasek a ja chcę tak jak na załączonej grafice. Według mnie wersja 10.10 jest znacznie szybsza dlatego chciałem zostać przy niej.

Daaawno nie używałem Unity, ale boczny pasek był w nim od zawsze, a to na obrazku to jest chyba z otwartym menu aplikacji. Wystarczyło kliknąć w lewym górnym rogu ekranu. Unity jest na Ubuntu 11.04 i 11.10, na 10.10 zapewne bawienie się w to będzie niewarte zachodu (za dużo problemów).

Można powiedzieć, że to jest wstęp do Unity, tak jak jest napisane w temacie była wersja Netbook Edition , a ona właśnie miała coś takiego, ale potem w Canonical stwierdzili że nie ma sensu sie rozdrabniać i że zrobią jeden “zajebisty” interfejs, czyli Unity.