[Ubuntu 10.10] TOR - problem z uwierzytelnieniem Vidalii

Witam wszystkich!

Znowu mam problem :(, a mianowicie po aktualizacji TORa do wersji 0.2.2.32, Vidalia wyświetla poniższy komunikat błędu.

Oprogramowanie Tor wymaga od Vidalii wysłania zawartości ciasteczka uwierzytelniającego, jednakże Vidalia nie znalazła żadnego.

Czy chciałbyś obejrzeć zawartosć pliku 'control_auth_cookie' ?

Na początku reinstalowałem obydwa programy - oczywiście bez skutku. Pogrzebałem w ustawieniach Vidalii - też nic nie dało. Spróbowałem samemu stworzyć to ciasteczko (wiem, że to głupie), a więc stworzyłem w moim folderze domowym plik o nazwie “control_auth_cookie” i wrzuciłem do niego hash mojego hasła z pliku “/etc/tor/torrc” - i dalej to samo. Stworzyłem od nowa plik “/etc/tor/torrc” - i nic. Aha a to jego zawartość (torrc):

ControlPort 9051

HashedControlPassword	16:ciąg znaków...

Przesuwałem też ten hash do następnej linii, ale to nic nie dało.

Bardzo prosiłbym o pomoc, jeżeli jednak nie znajdzie się żadne rozwiązanie to prosiłbym o poinformowanie mnie w jaki sposób mogę zainstalować poprzednią wersję TORa.

501 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif